Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bűbájos boszorkákban az első...

Bűbájos boszorkákban az első évad végén miért hal meg Andy? Mire akartak utalni a sorozat írói azzal, hogy meghal ártatlanul és a lányok elfogadják?

Figyelt kérdés

Egyrész ha 3x vissza lett pörgetve az idő, akkor miért nem lehetett 4xre is?

Vagy ha Andy nyugodt életet szeretett volna, elhagyhatta volna San Fransiscót.

Igazságtalan a halála, jó embert alakított..


2020. jún. 14. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a véleményemet tudom leírni. A készítők fejébe nem látunk bele, hogy miért így döntöttek.

Ha mindig mindenkit meg lehetett volna menteni a sorozatban, akkor nem lett volna izgalmas. Ezzel az erővel Prue-t is meg lehetett volna menteni, de tudjuk, hogy a színésznőt kirúgták. Egyszerűen ilyen igazságtalan az élet. Ártatlanok halnak meg a valóságban is. Az ember élete a tét és következményei lehetnek egy rossz döntésnek. Nem lehet mindenkit megmenteni.

2020. jún. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Valóban könnyen megmenthették volna. Az elsőnek igaza van abban, hogy meghalnak a jó emberek is, viszont a sorozat írói megerőltethetnék magukat és írhatnák úgy a sztorit, hogy ne legyen megmenthető. Pl. miért kellet az egész idő loop? Látniuk kellett, hogy plothole lesz belőle és nem kellett volna ilyen irányba vinni a sztorit. A Bűbájos boszorkákban rengeteg hibás döntés van a készítők részéről, ami miatt a néző nem érzi úgy, hogy tényleg tétje van a dolgoknak. Az egyik hiba az időutazás és a másik, ahogyan a sorozat kezeli a túlvilágot (bárki visszajárhat bármikor, csak éppen nincs mindig kedvük, mint a nagyi szelleme, wtf az a karakter).


A színfalak mögött azt hiszem az volt az oka a színész távozásának, hogy nem jött ki jól Dohertyvel és hasonló okok miatt távozott így, mint később Doherty. Szóval valószínűleg csak ezért végleges a halála. Ahogyan Prué is végleges, mert a színésznő nem járult hozzá, hogy újra mutassák a sorozatban.

Amúgy a mindkét karakter távozása nagy veszteség volt. Egy fantasy sorozattal, ami a gonosszal való harc helyett folyamatosan a pasizásra akart fókuszálni, nehezen lehetett fenntartani az érdeklődést egy állandó love-intrest nélkül. És Prue karaktere tényleg mellékvágányra kerül a második és harmadik évadban, mert a sorozat készítői nem tudnak úgy női karaktert írni, hogy ne a pasizáson járjon csak az esze. Maradtak neki a rapid-randik. Pedig sokkal érdekesebb páros volt, mint Piper és Leo vagy az erőltetett szerelmi háromszög Dannel.

2020. jún. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igen, a jók meghalnak sajnos, viszont lett volna lehetőség megmenteni őt. Pl. Elvarázsolják egy random helyre, hogy ne lehessen ott a támadás pillanatában. Volt erre is példa amikor csak úgy elteleportáltak valaki Hawaiira.

Akkor most miért nem tudták ezt megtenni?

A.nagyi szerintem is egy érdekes karakter.

Én hiányoltam hogy a többi évadban Prue 1x se jelent meg, se egy fotó nincs róla a házban.

Tudom hogy nem járult hozzá a színésznő, de akkor is.. Életszerűtlen, hogy valakinek meghal a testvére és nincs kint róla egy kép a házban.

2020. jún. 14. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!