Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyiket éri meg végig nézni?

Melyiket éri meg végig nézni?

Figyelt kérdés
Egy ideig mangát olvastam, és anime sorikat néztem. Most egy kicsit akarok változtatni. Van egy pár sori, amit ajánlás útján kaptam. Nem tudom, hogy melyiket nézzem meg. Szerintetek melyik jobb? Riverdale, Vámpírnaplók, Stranger Things... Ezek közül melyik a legjobb?

2020. jún. 14. 19:55
A kérdező szavazást indított:
Riverdale
Vámpírnaplók
Stranger Things
36 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az egyetlen közös ezekben hogy fiataloknak szól, de ezen belül is egész más a célközönség. A stranger things-re szavaztam, ez retro 80-as években játszódó sci-fi-horror elemeket tartalmazó világsiker, pár tizenévessel a középpontban, nem csak tiniknek.


A vámpírnaplók afféle"csajos"sorozat szerintem, ugyanez a Riverdale is, de utóbbi az érettebb korosztálynak szól.

2020. jún. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi az, ami érdekel téged?


Stranger things szerintem zseniális sorozat, így azt jelöltem, de lehet, hogy neked nem azt ajánlanám, ha tudnám miket szeretsz.

2020. jún. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Hát ezek közül nagyjából tökmindegy, eléggé limonádé sorozatok (nem akarok mást írni).

Ha jót akarsz látni ami tényleg szórakoztató, akkor a Mandaloriant vagy a Klónok háborúját nézed.

2020. jún. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindhármat néztem. Riverdalet nem ajánlom, az első kettő évad még okés, a többi szörnyű.


A Stranger Things és a Vámpírnaplók is tök jó sorozat, de teljesen mások. A Vámpírnaplók inkább lányosabb (főleg maga a Vámpírnaplók, a spin-offja, a The Originals valamilyen szinten érdekesebb), szerelmi háromszög az alapja. Szerintem megéri megnézni, én a Vámpírnaplókat és a spin-offjait is szeretem. Viszont a Stranger Thingset is ajánlom, de teljesen más. Szerintem előbb nézd a Stranger Thingst, elég gyorsan meglehet nézni az évadokat. Ha aztán meg van még kedved hizzá, akkor Vámpírnaplók, avval el leszel egy darabig.

2020. jún. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!