Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik filmben hangzott el ez...

Melyik filmben hangzott el ez a párbeszéd: "-Honnét jönnek ezek? - Nem olyan messziről."?

Figyelt kérdés
Valami filmben volt, talán árulókról volt szó, ha jól emlékszem aki felteszi a kérdést csávó maga is áruló volt. Nem tudja valaki ez miben volt?

2020. jún. 15. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Több mindenre, esetleg nem emlékszel? Ez így kevés, ahoz, hogy kitaláljuk.
2020. jún. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Passz. Annyi dereng hogy talán katonák voltak, de ez se fix. Másra tényleg nem emlékszem. :(
2020. jún. 15. 17:14
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor láttad utoljára, úgy kb?
2020. jún. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Erre se emlékszem már sajnos. De amúgy se hiszem hogy számítana, nem hiszem hogy rajtam kívül bárki is tudja mikor milyen filmeket néztem (sőt még én sem igazából). :D
2020. jún. 15. 17:24
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Reménykedtem, hogy ha meg van kb. hogy mikor láttad, akkor könnyebb lett volna megtalálni a filmet. 😅
2020. jún. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát de az miben segítség? :D
2020. jún. 15. 17:30
 7/10 anonim ***** válasza:
17%
Filmes a szakmám és sok embert ismerek. Simán ki tudtam volna keresni neked, hogy abban az évben és az előtte lévő években, milyen filmek voltak, amik megegyeznek a leirásodhoz.
2020. jún. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De én főleg DVD-ről nézek filmet :DD
2020. jún. 15. 17:35
 9/10 anonim ***** válasza:
11%
Na jó végem. 1 válaszoló próbál segíteni neked. És kineveted, hogy Te DVD-n nézed. Lehetnél kedvesebb is, végül is mi válaszolók honnan sz***juk ki, hogy Te DVD-n nézted a filmet??
2020. jún. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64%

Azt esetleg meg tudnád mondani, hogy magyar film, vagy nem, hogy fekete-fehér, vagy nem, hogy kik játszottak benne...


Egyébként a stílusod és hozzáállásod alapján tényleg nem nagyon érdemelsz komoly segítséget.


Az életben is ilyen vagy?! Tudod: bedobsz egy problémát, hogy segítsenek, jönnek a segítők, erre te: leszarom, oldjátok meg? Csak mert így nem sok jóra számíthatsz az élettől. Önerőben, legalábbis nem.

2020. jún. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!