Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Legendás állatok és megfigyelé...

Legendás állatok és megfigyelésük ?

Figyelt kérdés
Amikor kijött az új Star Wars trilógia akkor mindenki köpködött , hogy húú ez sehol nincsen az eredetihez meg ezzel volt tele a Facebook meg minden filmes oldal. Viszont amikor jött a Legendás állatok és megfigyelésük akkor is mindenki húzta a száját de közel sem annyira , mint a Star Warsnál ez miért volt ?

2020. jún. 15. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
A Star Wars egy sokkal nagyobb és népszerűbb univerzum mint a Harry Potter. Az új Star Wars filmeket több ember látta, több ember fogja elmondani a véleményét is róla értelemszerűen.
2020. jún. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
A Star Wars új trilógia nem sok embernek tetszett így nyilván róla fogják inkább kifejteni a véleményüket. Meg lehet azt mondani az egyik legismertebb film a bolygón. Lucas nagyot alkotott, de Jar Jar Abrams meg a Disney elbaszta a másik hármat.
2020. jún. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
52%

Ez azért van, mert a Star Wars eredeti és előzmény trilógiájában kitaláltak egy történetet ami le is záródott.


Aztán készült egy újabb trilógia ami összeegyeztethetetlen az eddigi sztorival.


Ha le kéne fordítanom Harry Potterre, akkor Voldemort visszatérne (mint palpatine) Harry nem akarna az egész dologgal foglalkozni sőt még csak úgy poénból hanyatt vágná magát és meghalna (mint luke). De sebaj, mert valaki a muglik közül kitalálná, hogy varázsló (mondjuk Dudley) és mindenféle segítség (és roxforti tanítás) nélkül legyőzné voldemortot puszta varázserejével.


Engem nem zavarnak az új irányok, mert legfeljebb nem nézek meg egy ilyen trilógiát. Az viszont zavar ha visszamenőleg mindent átírnak (ezzel értelmetlenné teszik az eredeti műveket)

Nagyon remélem, hogy a mostani trilógiára már nem építenek semmit.

2020. jún. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"csak úgy poénból hanyatt vágná magát és meghalna (mint luke)"


Hát Luke baromira nem ettől halt meg, hanem konkrétan feláldozta magát a galaxisért.


"De sebaj, mert valaki a muglik közül kitalálná, hogy varázsló (mondjuk Dudley) és mindenféle segítség (és roxforti tanítás) nélkül legyőzné voldemortot puszta varázserejével."


Ez az analógia akkor működne, ha Rey nem lenne erőérzékeny. Egyébként pedig volt segítsége Ben Solo személyében főleg.

2020. jún. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert a legendas állatok korrekt folytatas volt.

Minden stimmelt benne csak újak voltak a szereplők.


Míg az új sw szentségtörő és megalkuvó eretnekség.

Meg kijöttek a híres old republic játék demók a rengeteg könyv és mindenki olyasmit várt.

Nem pedig ezt az infantilis lópikulát.

2020. júl. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Míg az új sw szentségtörő és megalkuvó eretnekség."


Mondja ezt az, aki egy másik kérdés alatt 16+-os SW sztorikat vár, ami teljesen ellentétes Lucas-szellemiségével (a SW szerinte is gyerekeknek készült). És még szerinted "szentségtörő" az új trilógia xD

2020. júl. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon vicces ezeket az utáló hozzászólásokat olvasni 😃


El kell engedni az új triológiát. Én sem a hatalmas sztori miatt néztem meg hanem csak azért mert Star Wars és jól néz ki.


Érdekes módon az eredeti triológia szent és sérthetetlen. Holott ha jól tudom a Birodalom visszavágot nem is Lucas rendezte, sőt még a forgatókönyvet sem ő írta, sok mindent nem is úgy csináltak ahogy azt ő eredetileg akarta volna. Ha jól tudom azt is az utolsó pillanatban változtatták meg, hogy Luke apja Darth Vader legyen.


Akkor még nem volt kiforrva ez az egész Star Wars univerzum, most pedig mindenki vergődik ha nem az történik egy filmben amit ő elképzel. Ehhez képest a Legendás állatok úgymond hű maradt a világához nem rúgott fel semmit. Más részről szerintem a rajongók is teljesen mások.

2020. okt. 15. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!