Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpír naplók vagy Alkonyat?...

Vámpír naplók vagy Alkonyat? Ian, Paul vagy Robert? Nina Dobrev vagy Kristen Stewart? Aki nem szereti az ne is lépjen a kérdésre, mert csak egy idióta fecsérli olyanra az idejét amit nem is szeret. Köszönöm.

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 20:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
52%
A Vámpírnaplókat nem ismerem, de az Alkonyat nagyon gagyi...
2010. júl. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Vámpírnaplók (: Az Alkonyatot csak könyvben szeretem, mivel a filmben idegesít a szereplő gárda. Azt hiszem ezzel megválaszoltam a szereplős kérdéseket is (:
2010. júl. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Értem:) Nah de Ian vagy Paul?:)
2010. júl. 31. 20:25
 4/27 anonim ***** válasza:
14%
Paul egy polip.
2010. júl. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
54%
Mindkettő jó,könyvben.Megfilmesítve nagyon gáz lett.A színészek...no comment.Úgy elcsúnyították Robert Pattinson-t hogy azt nem lehet fokozni.Meg a többieket is.Szégyen mit műveltek velük...=(
2010. júl. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Szia!

Könyvben az Alkonyat részei tetszettek,a film csak akkor érdekes,ha előtte megnézed,utána olvasod el

A vámpírnaplók első évadát 2x néztem már meg,nagyon tetszik.

De inkább a történet,mint a szereplők,mert bőven elmúltam már 15:)!

Így a színészekről nem mondanék semmit,vagyis csak annyit,hogy tetszik az eredeti hangjuk...

A lány szereplők közül Nina hitelesebb,mint Bella

Bella csak az első részben játszott jól(szerintem)

2010. júl. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
A Vámpírnaplókat nézem és nagyon tetszik! :) Az Alkonyatot nem láttam, de szerintem nálam úgysem tudná überelni a VD-t.
2010. júl. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

az alkonyat tényleg csak könyvbe jó.. nagyon nem szeretem a 3 főszereplőt benne. a szereplőválogatást nagyon elrontották.

a VD-t imádom könyvbe is és sorozatba is .. én most nézem 3szorra a sorozatot és még mindíg nem bíom megúnni. imádom:D és a kedvencem Ian.. a VD- nem is lenne az igazi Ian nélkül. annyira jól alakítja a szerelmes roszfiút.. és nina.. nina nagyon jó színész.. egyszerre két szerepe is van és jól alakítja mind2őt

2010. júl. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Csakis a Vámpírnaplók és csakis Ian!!!!(L)
2010. aug. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Hát VD.

Az Alkonyat tényleg csak könyvbe jó, de ott is romantikus kategóriába. Akkor olvasom, ha épp "szerelemre" vágyok. Ha megnézem filmben, akkor csak is felirattal, mert a szinkron borzasztó szar. A szereplők... Kristen külsőre passzolna a szerephez, de színészi teljesítménye elég gyatra... Robert szerintem jó színész, csak nem erre a szerepre... :/ A többieket le sem írom...


A VD-t nem olvastam még könyvbe, de szerintem a sorozat simán felülmúlja. Egyszerűen imádom. Sokkal jobb a sztori, mint a Twilight-é. Nina magasan jobban játssza a szerepét, mint Kristen. A fiúk pedig... Paul és Ian is nagyon jó, mindkettő ááá. *-* De választani nem igazán tudnék, mindkettő egy szinten van. Ha azt mondanám, hogy Paul egy hajszállal előrébb van... Hát... Kis lelkifurdalással, de ezt mondom. :D

2010. aug. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!