Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Meg lehet nézni a The Mandalor...

Meg lehet nézni a The Mandalorian-t a Star Wars ismerete nélkül?

Figyelt kérdés

2020. jún. 16. 18:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Persze, élvezhető anélkül is.
2020. jún. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Star Wars sorozathoz képest szerintem viszonylag kevesebb utalást tartalmaz, illetve azok sem feltételnül fontosak, hogy megértsd a történetet. De nyilván könnyebb lesz, ha elolvasod röviden miről szól a Star Wars és mikor játszódik a korábbi epizódokhoz képest a történet.
2020. jún. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ha nem ismered a Star Wars-t kevésbé fog tetszeni. Egy csomó mindenben nem fogod érteni, hogy miért olyan nagy szám.
2020. jún. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%

Én szerintem is kell legalább egy minimális star Wars ismeret,

Spoiler!!!



A második évadban állítólag szerepelni fog Ahsoka is, meg még egy pár ismert sw karakter is, akikről jobb ha tudod kik is ők valójában, de azért nem vészes ha nem nézed meg a Star Warsot, úgy is élvezhető.

2020. jún. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyire megáll a saját lábán, de azért nem ártalmas ha legalább az alapokkal tisztában vagy a Star Wars világából. Nem kell hozzá hardcore fannak lenni, de nem árt ha tudod mi az a Mandalore, miért nagy szám a kis zöld lény vagy kik a fehér páncélos katonák...
2020. jún. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Full zero sw ismerettek is élvezhető. Persze nem annyira érthető minden, de azok a részek nélkül is élvezhető.
2020. jún. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
Meg lehet simán.
2020. jún. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Mivel nem canon (legyen elég hogy más nincs köze hozzás) ezért nyugodtan nézheted.
2020. jún. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Lazigha: ezt benézted, mert kánon
2020. jún. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
20%
Kánon really ? Fuck. Following the acquisition of Lucasfilm by Disney, in 2014, most existing spin-off material was declared non-canon. Only spin-off works produced after April 25, 2014, are part of the restructured canon, including television series such as The Clone Wars, Rebels, and The Mandalorian. Nem olvastam végig.
2020. jún. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!