Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sorozatokat keresek?

Sorozatokat keresek?

Figyelt kérdés
Mint a kerdesnel irtam sorozatot kersek barmilyen kategoriaban,aki tud egy jo sorozatot vagy akar tobbet ami neki nagyon tetszet legyen szives leirni a cimet koszonom szepen.

2020. jún. 18. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

- Mondj egy mesét, 1, 2, évad.

- Szirén 1,2,3 évad

- Westworld

- Into the badlands

- Hannibal

- The Mandalorian

- Vikingek

- Az ifjú Sheldon

- Terror 1 évad.

- Santa Clarita Diet

- Csernobil

- Trónok harca

- A Hill ház szelleme

- A boszorkányok elveszett könyve

- Lost in space

- Krypton

-

2020. jún. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló által említett első kettő sorozatot én is ajánlom, mindkettőt imádtam. Ami engem még nagyon megfogott anno az a The 100. Hirtelen más nem is jut eszembe, pedig rengeteg sorozatot láttam már. Mindenesetre vannak még a tinis sorozatok, mint a Vámpírnaplók, Teen Wolf, Pretty Little Liars, én ezeket is szerettem. Akkor esetleg még Stranger Things, Dare Me, Sex Education, The End of the F***ing World, Dynasty, Insatiable.
2020. jún. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Látom a Netflix sorozatok előnyben vannak a 2-es válaszolónál :D Kiegészíteném a Money Heist,

Bodyguard

The Last Kingdom

You

Banshee

Alaska nyomában

Euphoria


Utóbbi 3 hbo sorozat :D Az Alaska nyomában az utóbbi idők legkellemesebb meglepetése volt, ezt férfiként mondom.

Könnyebb lett volna ha a korod, és néhány kedvencedet leírod

2020. jún. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szirén

A szolgálólány meséje

Once Upon a Time

Fekete tükör

Sliders

Smallville

A hegylakó

Váratlan utazás

Vikingek

Linda (magyar krimisorozat a '80-as évekből)

Sándor Mátyás (szintén régi magyar sorozat)

Hazug csajok társasága

Roswell

2020. jún. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Chernobyl

Elit alakulat

Éjszakai szolgálat

10 kicsi indián


Mind mini-sorozat, gyorsan megnézhetőek, illetve egy nem mini-sorozat, de szintén rövid:


Sherlock

2020. jún. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönom szépen az eddigi válaszokat,sorozatok amiket szeretek pl a fent emlitett Sherlock a bbc változat megnéztem töbször is,Odaát,Ki vagy doki,A semmi közepen,Agymenők szóval a legtöbb műfaj bejön, annyi hogy valami megkell fogjon a sorozatban
2020. jún. 19. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!