Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen akciófilm játszódik...

Milyen akciófilm játszódik Nigerben?

Figyelt kérdés

Tegnap csináltam egy szenyát aztán Apa éppen filmet nézett jött egy reklám és úgy kezdte a narrátor, hogy " a nigeri gettóban" persze csak rá 3 percre ugrott be, hogy én nekem a Véres gyémánt óta nagyon bejönnek ezek a filmek és a címét nem tudtam meg.


Vagy ha nem tudod és mondjuk tudsz valami akciófilmet ami Afrikába játszódik azt nagyon megköszönöm.


Véres gyémánt, A Nap könnyei, Fegyvernepper, Sólyom végveszélyben filmeket már láttam. Akkor a 13 Bengázi titkos katonáit is, de nekem ilyen agresszív fekete afrikai filmek kellenek, kb. az összes arabosat láttam már, a 12 katona az pl. egy faxa film szóval ha éppen csak olvasni jöttél kerdést még ajánlottam is egyet. Már megérte. (Persze ha nem láttad).


Lényeg, hogy magyar szinkronos legyen. :)



2020. jún. 19. 09:08
 1/2 anonim ***** válasza:
írd be h niger getto movies
2020. jún. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nigerian*
2020. jún. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!