Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Netflixnek minek a bankkártyám...

Netflixnek minek a bankkártyám száma-kódja a 30 napos próbaverzióhoz?

Figyelt kérdés
Nem tetszik! És mi van, ha kamut adok meg?

2020. jún. 19. 16:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért kéri, mert egyébként annyiszor regisztrálhatna az ember az ingyenes próbaverzióra, ahányszor csak akar. Így korlátozzák, hogy meg kell adni a bankkártya számot vagy mit, mert abból az embernek általában nincs ezer, és nem tudja kijátszani a Netflixet úgy, hogy mindig más bankkártya számmal únra regisztrál.
2020. jún. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
5%
Mert gyökér ez a netflix. Nem érdemes regisztrálni.
2020. jún. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#1: Ok, de szerintem nem tudják lecsekkolni a banknál, hogy létező szám-e és azzal a névvel, amit megadtam! Nemigen adja ki nekik a bank az info-t. Vagy igen? Tévedés ne essék, nem olcsójánoskodni akarok hónapról hónapra kamu számokkal, csak zavar, hogy ha ingyenes akkor minek a szám!
2020. jún. 19. 16:40
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert, ha nem mondod le, a következő hónapot / havi díjat már automatikusan vonják.
2020. jún. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

#1-es vagyok. Igazából nem tudom, hogy ha kamu számot adsz meg, akkor az hogy működik. Mármint, hogy akkor működni fog-e a Netflix, nem-e szúrja ki valahogy, vagy ilyesmi.


De egyébként nem kell tartanod a Netflixtől. Mármint biztonságos, nem fog levonni pénzt, csak akkor, ha letelik az egy hónap. Szóval nyugodtan regisztrálhatsz, csak ne felejtsd lemondani az ingyenes próbahónap előtt, és akkor nincs semmi baj.

2020. jún. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

De tudják csekkolni. Csak egy 1 eurós terheléses tranzakciót kell indítani. Ha fiktív a szám, nem fog a bank semmit csinálni, ergo kamu adatot adtál meg és törlik a regisztrációt.


Az oldal előfizetéses rendszerű, neked elő kell fizetned a szolgáltatás igénybevételéhez. A kedvezmény az benne, hogy az előfizetés első hónapja ingyenes, és ez a kulcselem is benne, hogy az előfizetésnek létre kell jönnie a használathoz.

Átverni és lehúzni azért nem tudnak, mert teljes mértékben te kezeled az előfizetés részleteit. Ha a fordulónap előtt lemondod, akkor az első próbahónap miatt nem fizetsz semmit. Ha nem mondod le, akkor a fordulónapon előfizetsz a második hónapra is automatikusan. A te döntésed, hogy mit csinálsz. Amúgy havi havi 3 ezer forintról van szó, nem vagyonokról.

2020. jún. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#6: Kösz! Nincs netbankom, így is működik? Nem vágom ezeket.
2020. jún. 19. 18:23
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Bankkártya adatokat kell megadni, nem te utalod el a pénzt. Automatikusan vonja, mert a kért adatok birtokában terhelhető a kártyád bárki által. Nyilván ezzel visszaélni nem fognak, hiszen ha nincs bizalom a szolgáltató felé, vagy meglopnák az ügyfelet, akkor senki nem fizetne elő többet.
2020. jún. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#8: Kösz, itt bukott meg az egész. Az én számlámról csak én vehetek le, én már csak ilyen kis maradi vagyok.
2020. jún. 19. 19:28
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Soha sehol nem fizettél még bankkártyával? Egy legális cég sem fog meglopni. 183 millió fizető ügyfele van a Netflixnek, panasz nélkül. Persze nem kötelező ha te nem érzed ezt biztonságosnak, csak akkor találj olyan érvet ami reális ellene, és nem összeesküvés-elmélet, vagy butaság.
2020. jún. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!