Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki emlékszik erre a...

Valaki emlékszik erre a sorozatra?

Figyelt kérdés

Nemrégiben egy baráti beszélgetés eszembe juttatott egy sorozatjelenetet, amit anno valamikor a kétezres évek elején/közepén láttam. A címre és a szereplőkre egyáltalán nem emlékszem, így sajnos nem tudtam visszakeresni. Ha esetleg az alábbi leírásból valaki ráismerne, és megírná mi lehet, azt nagyon megköszönném.


Szóval, volt egy csapat, akinek a tagjait elhívták egy kutató-tengeralattjáró hajóra, mert a tudósok találtak egy jégbe fagyott lényt, és tőlük várták, hogy segítsenek kideríteni, mi lehet. Ez a valami idővel kiszabadult, és elkezdte megtámadni az embereket a hajón. A többi részlet eléggé homályos, de az biztos, hogy a végére kiderült, a lény a félelemből táplálkozik, ezért csak úgy tudták legyőzni, ha nem féltek tőle.


Nagyjából ennyi lenne, amire emlékszem.

Előre is köszönöm, ha valaki tud segíteni. :)



2020. jún. 19. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Mélység fantomja esetleg abba voltak valami szörnyek de nem tudom mert sose néztem
2020. jún. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Utánanéztem, sajnos nem ez az. De azért köszönöm a segítséget. :)
2020. jún. 20. 10:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem pont teljesen ez a sztori, de nem A gömb?
2020. jún. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Sajnos ez sem az, de azért köszönöm a tippet. Az biztos, hogy valamiféle sorozat lehetett, mert sose voltam egy nagy filmnézős.

Nem vagyok 100%-ig biztos benne, viszont ha jól emlékszem, akkor műfaja szerint talán fantasy lehetett.

2020. jún. 21. 20:27
 5/10 anonim ***** válasza:
Az elveszett legendák kalandorai ugrott be
2020. jún. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sajnos ez sem az, azt a sorozatot ismerem, és biztosan nem az volt :( De azért köszönöm a segítséget :)
2020. jún. 22. 19:24
 7/10 anonim válasza:
Utána nézek... Lehet láttam belőle részt?
2020. júl. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Tuti sorozat?
2020. júl. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, teljesen biztos, hogy sorozat volt. Annyi még eszembe jutott időközben, ha esetleg ez segít valamit, hogy a csapat egyik tagja telepata volt, és érezte ennek a lénynek a jelenlétét.
2020. júl. 18. 21:12
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez film,de hátha : A mélység titka
2020. aug. 4. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!