Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A 2 sorozatban van hasonlóság...

HouseofWindsor kérdése:

A 2 sorozatban van hasonlóság Daenerys Targaryen és II. Erzsébet jelleme között?

Figyelt kérdés

(The Crown és Trónok harca)

Mindkét esetben kezdetben félénk uralkodókról beszélünk, akik jellemfejlődésen esnek át. És én érztem hasonlósagot akkor amikor lecsesznek embereket. Vagy csak nekem? Lehetséges, hogy hogy a Brit monarchia mintaként szolgált a Westerosihoz?



2020. jún. 19. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, mivel Martin angol szakon tanult. De mindegyik karakter több történelmi és mitológia alakból lett összegyúrva.

A legtöbb az ír, walesi és északi folklorból. A Targaryen-ház jelképe a sárkány is innen jön.

2020. jún. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
37%

Nem azért de Dany mikor volt félén uralkodó? Vagy Erzsébet mikor végzett ki egy teljes várost mert rossz napja volt?

Én abszolút semmi hasonlóságot nem találok azon kívül hogy mindkettő nő meg nemesi ház sarja.

2020. jún. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Dany soha nem végzett ki egy teljes várost.
2020. jún. 20. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!