Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mást is lehozott az életről...

Puffinlekvár kérdése:

Mást is lehozott az életről az American Horror Story negyedik évada(Freakshow) az életről?

Figyelt kérdés

Imádtam a "korcsokat", ha valamelyiknek baja lett, jogtalanul bűnhődött, kiakadtam,egy éjjel majdnem nem aludtam ezek miatt.

Ne spoilerezzetek lécci későbbi évadokat,mert a negyedik évadig láttam csak. :)



2020. jún. 20. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted, hogy "lehozott az életről"


Én nem éltem bele ennyire magam. (Tudtam aludni, stb) Vagy hogy is mondjam... már tudtam, hogy nem csak a filmben szar a világ, hanem a valóságban is, pedig 15 évesen láttam. Így a jogtalanul bűnhődés nem volt újdonság nekem.


Én teljesen csak azt az évadot láttam, a többi nem igazán fogott meg.

2020. jún. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy milyen a világ,de az ártatlanabb kis különcök szenvedése majdnem a sírásig vitt.

Úgy voltam vele,lehet,hogy tovább sem nézem az évadot... Annyira kikészített az,amit láttam. Twisty, Meep(fú, Meep a leginkább),ami Elsával történt... Éjszaka néztem meg az évad második részét és szörnyen kikészültem.Utáltam Desire férjét,azt a meleg erőművészt,Dellt(gondolkodtam a nevén).

Érzékenyebb vagyok, lehet,emiatt is éreztem így. A Requiem for a dream is kikészített, a Chernobyl diaries is majdnem álmatlan éjszakát okozott.

Olyan ürességet érzel.

Most az az ártatlan, kis ügyefogyott törpenépség nem ártott senkinek.

Az eddigi legjobb évad,együttéreztem a "korcsokkal". Imádtam Evan Peters indulatait,érzelmeit. Imádtam,csak sok volt. Még egy percig mutatták volna Meepet, zokogtam volna az éjjel közepén.

A Murder house az olyan semmilyen volt, ott kicsit el is töprengtem,mit tartják nagyra ezt a sorozatot. Irritáló szereplők,kivéve Evan Peters. Az Asylium az érdekes volt már,a Coven az értelmes volt, de picsás, volt benne értelem, de ez volt a legjobb eddig amit láttam. Emberi,mocskos,mégis tiszta. Elvileg jön az új évad, beszéltek az alkotók a szereplőkkel,csak egy évadból minden rész különálló lesz,nem is baj,nem lesz rétestészta. :)

Az Evan Peters fanatizmusom gyerekkoromból ered,a Rejtélyek városában is imádtam.

2020. jún. 20. 19:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk egyformák, én a csirkefejleharapós torzszülöttől sokkot kaptam, örültem hogy nem sokáig mutogatták mert rémálmokat okozott nekem. Az egész évad elég bizarr volt számomra, elég sok gusztustalan vagy sokkoló jelenettel és karakterrel. Persze a végére ez is inkább átment lélektani drámába mint az összes évad. De az tény hogy az alkotók kitettek magukért, a karakterek felétől hideglelést kaptam ahányszor mutatták őket, kezdve a kétfejű csajjal.
2020. jún. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy nem vagyunk egyformák!

Nem is baj.

Amúgy amit te most úgy írsz le,hogy nem sokat mutogatták,na amikor ez lezárult, a mutogatása(nem akarok spoilerezni,hátha más olvassa,de nem látta még,volt ahs cikk rajongói oldalon, számomra spoilerrel,nem szeretem) akkor én is féltem tőle. De ezt várták el tőle a cirkuszban, ez volt a látványossága, nem sokat tudott,oktalan volt. Ahogy Jimmy kiakadt,úgy én is és én is belegondoltam,hogy amúgy tényleg nem sokat mutatták addig,de az a második rész kva kegyetlen volt vele szemben,én is felhoztam ezt a csirkefej leharapást,hogy ne sajnáljam annyira... De nem tudtam. Aznap éjjel iszonyatosan zaklatott voltam,kiadni sem tudtam magamból szinte. Na de miért van a cirkusz(abban a korban értve)? Pont amiatt, hogy az emberekben van valami vágy arra,hogy torzakat nézzenek,közben meg örüljenek,hogy ők nem olyanok.

Szerintem ők karakter szinten a filmben nem tudták,mit csinálnak,maga a színész biztos tudta,de a gyárakban, farmokon,vagy mik ezek, láttam egy videót, a munkások röhögve fotózzák a leesett csibéket,aki először lebénul,csipog az életért,majd kínban, percekkel később hal meg... Jobban felzaklatott,mint egy filmben egy lehet trükk is jelenet. Sok rész volt trükk,zöldháttér.

De tény,hogy Meep rohadt para volt. Főleg azután,hogy jobban előtérbe került.

Számomra legalábbis.

Jobban együttéreztem a "korcsokkal",mint az átlagemberekkel. Nem is tudom,miért,mert pl. a Sziklák szemét hajlandó sem vagyok újra megnézni,de ezek nem elvadult, embertelen lények,hanem emberek,emberibbek,mint a normál emberek. Lehet,hogy emiatt akadtam ki ennyire.

Azért is tettem fel a kérdést,mert volt,aki kérdezte,hogy Chernobyl Diaries nézése valakit kiakasztott-e. Engem az is nagyon! Az egyik lény főleg,akkor is alig aludtam.

Mondjuk a Grave Ecounters után is bajos volt elaludni a hátradorduló lány miatt.

Szerintem nem korfüggő,ki mit hogy dolgoz fel. :)

2020. jún. 20. 20:34
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon imádtam azt az évadot!
2020. jún. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én sem azt mondtam,hogy utáltam,csak sokkoló volt. :)
2020. jún. 22. 13:08
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is tetszett az éved, és hasonlóan voltam sok esetben. Az első évadban Adeladie és a "büntető szobája", meg persze a halloweeni baleset, és hogy annyira örült hogy szép lehet szinte fájt belül.

A való életben is sokszor ha elsétal mellettem az utcán egy súlyos fogyatékkal élő, vagy akár a hírekben hallani szerencsétlenségeket, mindig összeszorul a szívem.

2021. aug. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
legjobb évad egyszerűen imááádooooom <3 engem a legjobban Pepper története érintett meg és az is nagyon jó volt hogy összevonták kicsit a második evaddal azt a részt (Mary eunice nővér)
2021. nov. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!