Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kicsoda Bronn valójában? A...

Kicsoda Bronn valójában? A videót feltétlenül nézzétek meg.

Figyelt kérdés

Pl itt egy videó: [link]

Amiben több elmélet is van ami lehetséges lenne.

Melyik a leghihetöbb ezek közül illetve ha tudtok még ezeken kívűl akkor írjátok vagy ha szerintetek valami más.



2020. jún. 20. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Bronn csak Bronn. Nem kell minden szereplőnek egy titkos akárkinek lenni.
2020. jún. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek van egy minimál története aki számit csak neki nem és ha megnézted a videót láthatod hogy nem feltétlen légbőlkapottak.
2020. jún. 20. 20:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
És egy egyszerű zsoldos mellékszereplőnek nem lehet az a minimál története, hogy ő egy egyszerű zsoldos? És ha nekem ez a véleményem, akkor már egyből nyomni kell a lepontozást?
2020. jún. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Öszintén megnézted a videót? Mert nekem nagyon úgy tűnik hogy nem. Pedig írtam hogy feltétlenül nézzétek meg.
2020. jún. 20. 22:47
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem, semmi értelme, percenként mást mond a csávó minden komolyabb bizonyíték nélkül.


De képzeld, olvastam a könyveket is, úgyhogy remélem megengeded, hogy az alapján önálló véleményt alkossak.

2020. jún. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólóval. Szeretem Wun-wunt, de ez a videó tényleg arról szól hogy félpercenként mást mondd mindenféle kézzelfogható bizonyíték nélkül.

Szóval Bronn csak simán Bronn, simán lehet vad, Craster gyereke, az éjjeli őrség tagja, egy fattyú aki elment zsoldosnak, vagy akármi. "Nem tudunk róla semmi" így kezdte a videót. Na most így ez alapján nem lettünk okosabbak a származásáról. Szóval Bronn csak Bronn 😀

2020. jún. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha Bronn nem csak Bronn a zsoldos, hanem róla is kiderülne, hogy rejtegeti kilétét, akkor azt tudnám elképzelni, hogy mikor Tywin elárasztotta Castamere-t, akkor vagy egy kisgyerek (Bronn) megszökött és túlélte (kb. egyidős a Reyne-ház kihalásával) vagy egy lány menekült meg és szült egy gyereket (Bronn).
2020. jún. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nem csak Bronn az, akiről nem tudunk semmit
2020. jún. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!