Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a horror...

Mi a véleményetek a horror filmekben lévő jumpscare-ekről?

Figyelt kérdés
Bejönnek nektek? Szükségesek egy horror filmbe? Általában 1-2 szokott a jobbakban lenni?

2020. jún. 29. 23:33
A kérdező szavazást indított:
Szerintem jó a horror filmekben a jumpscare.
Ha csak egy-két darab van benne, akkor nem annyira zavar.
Engem nem nagyon érdekelnek.
Ha jó a történet, a cselekmény és a szereplők, akkor nem foglalkozok annyira velük. Inkább a cselekményre koncentrálok.
Nekem nem jönnek be és zavarnak.
Ritkán nézek horror filmet, de ha sok van bennük, akkor elrontja nekem az élményt.
Ha nagyon bejön az adott film, akkor nem foglalkoztatnak hű de túlzottan.
Attól függ, hogy egyedül nézem, barátommal/barátnőmmel vagy másokkal. Ha sokan nézzük az adott filmet, akkor tudunk rajtuk nevetni.
Nem nézek horrorfilmet.
Egyéb válasz.
29 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
Fuu én nagyon utálom. Mindig lehalkítom a Tv-t, ha úgy érzem olyan jön.
2020. jún. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon olcsó fogás. Egy jó horrornak nincs rá semmi szüksége. Minél kevesebb, annál jobb.
2020. jún. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A gagyi horrorok gagyi eszközei. A horrorfilmeknek nem ijesztgetnie kellene, hanem olyan atmoszférát teremteni, hogy alig merjem nézni.
2020. jún. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az nincs a lehetőségek között, hogy szeretem a jó jumpscaret, csak a gagyit utálom.

Mert a jumpscare és jumpscare között is van különbség. Általában a legrosszabb jumspcarek a démonos/kísértetes filmekben vannak.

2020. jún. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Van az "Egyéb válasz." lehetőség. Azt bejelölöd és kommentben kifejted az egyéb válaszodat.
2020. jún. 30. 11:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Regen jobban birtam 😂
2020. júl. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nehéz jól kivitelezni, mert számít rá az ember, de ha jól csinálják akkor nagyot tud ütni.
2020. júl. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!