Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Fent van Netflixen az Avatár...

Fent van Netflixen az Avatár Aang legendája?

Figyelt kérdés
Mindenhol írják, hogy fent van az ATLA (=Avatar the last airbender), de én mégsem találom... :(

2020. jún. 30. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Angolul biztos fent van, magyarul nem feltétlen. Illetve ha esetleg magyarul írták, lehet hogy anno még fent volt, csak időközben lejárt a licensz.
2020. jún. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hbo go van fent
2020. jún. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Angolul írták ki, de az nem is baj ha csak angolul lenne fent. Sőt!
2020. jún. 30. 20:28
 4/8 A kérdező kommentje:

Sajnos Netflixről leszedték:(

De HBO Go-n már nézem.:D

2020. júl. 1. 23:26
 5/8 Krisipoke ***** válasza:
100%
Magyar Netflixen nincs fent, de ez könnyen kikerülhető egy VPN-nel. Az Opera böngészőben pl. van egy alapból (ami viszonylag gagyi, de a célnak megfelel), amivel el tudod hitetni a szolgáltatóval, hogy mondjuk Amerikában vagy éppen. Ha úgy jelentkezel be, fent lesz.
2020. júl. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én Angliában élek, én pont ma néztem meg az utolsó 2 részt. Szóval biztos, hogy fent van. Sőt! Jövő hónapban a Korra legendája is felkerül Netflixre.
2020. júl. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sajnos az 5-ös válaszolónak igaza van, nincs fent a Magyar Netflixen:(

A Korra sem lesz. De nem baj, beérem valami indavideo szerűséggel:D

2020. júl. 24. 22:08
 8/8 anonim ***** válasza:
VPN miért nem jó megoldás?
2020. júl. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!