Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Visszatérőkben Sheidheda...

A Visszatérőkben Sheidheda mikor uralkodott?

Figyelt kérdés

Aki nézi a Visszatérőket (The 100), az segítsen, mert kicsit összekavarodtam.

Mikor legelőször említi Gaia a Sötét Parancsnokot asszem a 6. évadban, nekem úgy esett le, hogy ő volt Becca után a második parancsnok. Ám a pár héttel ezelőtt kijött részben,mikor Indrával beszél a Russel testét elfoglaló Sheidheda, akkor kiderül, hogy Indra anyja behódolt neki. Azután pedig a tegnapi részben a Sötét Parancsnok Lexát emlegeti, tehat valahogy őt is ismeri (bár lehet hogy csak a Láng révén).

Szóval az volna a kérdésem hogy akkor most hogy allunk vele? Mikor élt és uralkodott igazaból? Aki tudja az kérem mondja el! Elég nagy rajongo vagyok és idegesít hogy nem vagyok tisztában ilyen részletekkel.



2020. júl. 3. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Becca és Lexa között volt időrendben.

De nem csak ők voltak. Nem lett más megnevezve, de tekintve, hogy SH ideje alatt Indra még gyerek volt, kellett legyen commander Becca és SH között.

Nem is közvetlenül utána jött Lexa, mert Titus azt mondta neki, hogy 3 commander szolgált. SH 3 fleimkepa-t ölt meg, a negyedik ölte meg őt. Nem biztos, de lehet, hogy ez Titus volt.

2020. júl. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. júl. 3. 16:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Én emlékszem valami olyan félmondatra, hogy Lexa kom Trikru fosztotta meg őt a tróntól, de nme vagyok benne biztos.
2020. okt. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!