Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan működik a netflix 30...

Hogyan működik a netflix 30 napos próba időszak?

Figyelt kérdés

2020. júl. 3. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Regisztrálsz, megadott az adataidat + a bankkártya adait is. Erre azért van szükség, hogy ne regisztráljon mindenki folyton új mail címet az ingyen hónapért.


Ha tetszik a szolgáltatás, nem teszel semmit, a következő hónapban automatikusan levonja a csomag díját.


Ha elég volt belőle, akkor a próbaidőszak lejárta előtt lemondod az előfizetést, így ez semmilyen anyagi vonzattal nem jár. A regisztrációd nem szűnik meg, tehát legközelebb nem kell újra adatokat megadni, csupán aktiválni az előfizetést, viszont ekkor már nincs 30 napos próbaidőszak, le fogja vonni az árát.


Ami fontos, hogyha lemondod, mindenképp a próbaidőszak előtt tedd meg, tehát pl. adott hónap 10-én jár le, akkor legkésőbb 9-én mond le, mert 10-én már levonja az összeget.


Nagyjából ennyi.

2020. júl. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Szépen
2020. júl. 3. 12:24
 3/4 anonim ***** válasza:

*na mégegyszer


Regisztrálsz, megadod az adataidat + a bankkártya adatait is.


bocsi

2020. júl. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha csak a próbaidőszak érdekel, akkor akár rögtön le is mondhatod, a 30 napod ugyanúgy megmarad, és így biztos nem felejted majd el.
2020. júl. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!