Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Hotel del Lunának mit...

A Hotel del Lunának mit jelent a legutolsó jelenete?!

Figyelt kérdés

Elvileg Ma Go istennel beszélt Chan Seong, és utaltak rá, hogy ő lesz a következő tulajdonosa a Hotel del Lunának. De az utolsó jelenetben egy fiatalabb srác a főnök, aki hasonlít is rá, de nem értem, mert még az lehetséges lenne, hogy Chan Seong következő életében, fiatalabb korában lesz a tulajdonosa a hotelnek, DE nem kellett volna már rögtön akkor azzá válnia, amint Jang Man Wol elment?? Elvégre tegyük fel, ha Chan Seong teljes életet él, akkor kis híján úgy száz évig nem is létezett Man Wol után Hotel del Luna!


Kérlek, segítsetek, nagyon összezavarodtam:(



2020. júl. 4. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem arra utaltak, hogy Chan Seong lesz a következő tulaj, ha jól emlékszem, hanem arra, hogy már megvan, hogy ki lesz a következő tulajdonos, és ez nyilván az utolsó jelenetben látott srác, akinek nagy valószínűséggel hasonló sorsa van, mint Jang Man Wol-nak, neki is vezekelnie kell valamiért. Koo Chan Seong pedig miután Jang Man Wol elment, átlagos életet élt.


Amúgy kicsit off, de vicces: azt mondod, az utolsó jelenetben látott srác fiatalabb, mint Chan Seong, holott valójában Kim Soo Hyun (az új hoteltulajdonost játszó színész) 32 éves, míg a Koo Chan Seong-ot alakító Yoo Jin Goo igazából csak 22. :D

És ha már itt tartunk, még 2012-ben a Moon embracing the Sun című sorozatban Yoo Jin Goo Kim Soo Hyun karakterének gyerekkori énjét alakította. :D

2020. júl. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat, elírtam Yeo Jin Goo nevét, egy szégyen vagyok :/
2020. júl. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ó, értem!!! Köszönöm, nagyon segítettél! Azt a másik sorozatot is meg fogom nézni😍🥰
2020. júl. 4. 23:54
 4/8 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit 😊


És ha ajánlhatok még valamit, az It's Okay to not be okay című sorozatba érdemes belenézni. Ez a k-drama még elég friss, jelenleg is futó sorozat, a már említett Kim Soo Hyun a férfi főszereplő. A női főhős meg jellemében kicsit emlékeztet Jang Man Wolra. :D

Ez egy eszméletlenül különleges sorozat, csak ajánlani tudom. 😍

2020. júl. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Pont most fél órája ajánlotta az egyik barátnőm, és annyira megtetszett a borítóképe alapján😍


És más hasonló romantikus fantasyt ismersz még?

2020. júl. 5. 00:11
 6/8 anonim ***** válasza:

Persze:

-Hwayugi

-Goblin

-You Came From the Stars

-Legend Of the Blue Sea

-My Girlfriend is a Gumiho

- Bride of the Water God

- The King: Eternal Monarch

2020. júl. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A Goblint nagyon szeretem!!😍 Felírtam őket a listámra. Köszi!!:))
2020. júl. 5. 09:43
 8/8 anonim ***** válasza:

Én most kezdtem el a Mystic pop-up bart. Szerintem az is hasonlít a Hotel Del Lunára.

Egyébként Man Wol nem ment el. Visszafordult a másvilágra tartó uton, és visszatalált a való világba Koo Chan Seong-hoz. Vagy ti máshogy értelmeztétek? Elég kétértelmű volt a vége, mivel a srác a többi szereplőt is látta, mint átlagos embereket. De én ezt szűrtem le belőle.

2020. júl. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!