Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bookblob.com vélemények?...

Bookblob.com vélemények? Biztonságos?

Figyelt kérdés

Ugye ez az az oldal, ahol HD minőségben nézhetsz filmeket, de ha nem regisztrálsz kb. 5 mp után kiírja, hogy csak akkor nézheted tovább, ha regisztrálsz. Ez elméletileg ingyenes, a havi tagság 0,00$, csak akkor nem értem, miért kell megadni a kártyaszámot. Aki már regisztrált, leírná a véleményét, hogy ez biztonságos-e, és hogy tényleg nem vonnak-e le a kártyáról pénzt?


A válaszokat előre is nagyon köszönöm!



2020. júl. 5. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Átverés, itt 96% negatív visszajelzést olvashatsz, mindenkitől lenyúltak 55-75 dollárt:

[link]


A kérdésed nem tudom milyen információn alapul, de ha megnyitod az oldalt, rögtön ezt írja: "5-day trial for €1 / €75,00 month" - és azt, hogy ez egy e-könyv olvasó oldal.

2020. júl. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A Harry Potter 1-et szerettem volna megnézni németül, azt írta az egyik találat, hogy az a teljes film, megnyitottam, el is indult, de 5 mp után megállt és megjelent az a szöveg amit kiírtam. Regisztrálni akartam, mert azt írta ki, hogy ingyenes, és hogy nincs havi tagság se, ezért gyanús volt, hogy a regisztrációnál meg kellett volna adni a kártyaszámot. Az oldal ezt írja (idézem):

Miért van szükségünk a számlázási információjára?

Mivel csak bizonyos országokban működtethetjük a letöltéseket, arra kérjük Önt, hogy igazolja postai címét érvényes hitelkártyaszámával. GARANTÁLJUK, hogy NEM VONUNK le semmit a fiók hitelesítéséért. Csak akkor terheljük meg hitelkártyáját, ha áttér prémium tagságra vagy vásárol valamit.


Ezért döntöttem így, hogy itt megkérdezem, mégegyszer köszönöm a válaszod!

2020. júl. 5. 13:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!