Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok a Sharknado,és...

Mit gondoltok a Sharknado,és ahhoz hasonló kategóriájú filmekről?

Figyelt kérdés
Most hirtelen csak ez jutott eszembe,de talán a Megacápa vs Oriáskrokodil is idetartozik.Lehet tévedek.

2020. júl. 6. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Jobbak, mint néhány moziban futó. MCU filmeket nálam verik.
2020. júl. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondanám, hogy semmi értelme, legalábbis az én ízlésemhez mérten. De ha valakit ez szórakoztat, akkor megéri csinálni ezeket is, mert gondolom nem szánták sosem jó filmeknek ezeket, de engem ennek ellenére sem vonz.
2020. júl. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Wadmalac ***** válasza:
100%

Vannak nagy kedvelői, éppen a hebehurgyasága szórakoztatja őket, minél gagyibb, annál inkább.


Én ehhez nem vagyok eléggé mazochista.

Az első Sharknado film első öt perce után "na elmentek ti a p..." mordulással leállítottam. :D

2020. júl. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Néha haverokkal ha valami teljesen agyatlan kikapcsolódásra vágyik az ember, jó lehet végigröhögni meg szörnyülködni a sok marhaságon. Más értelmüket nem látom.
2020. júl. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Van egy abszurd cápás film koncepciók oldal.10-es lista.A lista elején repülő cápák vannak,amin zombik ülnek,akik ráadásul második világháborús német egyenruhában vannak.Az ötfejű cápa is helyett kapott.A négyfejű cápa érdekes módon lemaradt.Vígjátékokban is van ilyen szerintem.
2020. júl. 6. 16:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyerekként (kb 13 éves koromig) szerettem őket, mert mindent szeretek, ami nagy, erős és közveszélyes. :D De már nem. Túl gagyik.
2020. júl. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mint minden filmnek ezeknek is megvan a helye.Ezeket a filmeket egy iszogatós bulin érdemes bekapcsolni arra nagyon jók tapasztalatom szerint. A másik eset amikor a kereskedelmi tévék fillérelért celvásárolják a jogokat a sugárzásra és ilyenekkel töltik ki az éjjeli műsort monoszkóp meg sípolás helyett. Volt már rá példa hogy valamelyikbe éppen belefutottam pár éve azt hiszem az óriáskígyós volt az rtl klubbon
2020. aug. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!