Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Emlékszik valaki erre a...

Emlékszik valaki erre a filmre? (szörnyes film 1990 előttből, narrátoros szinkron, részletek alább)

Figyelt kérdés

A mocsárban volt egy fekete szörny, katonák harcolnak vele, a végén gránáttal felrobbantják.


Több dologra nem emlékszem.


2020. júl. 6. 23:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Tipp:

Mocsárlény (Swamp Thing, 1982)

[link]

2020. júl. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez nagyon hasonlít az emlékeimre, de a végén nem robbantják fel a szörnyet.


YouTube-on pont fent van egy alámondásos részlet a Mocsárlényből: https://www.youtube.com/watch?v=kJQqiMQHXnc de nem ilyenek az emlékeim...


Kb. 5 éves voltam amikor láttam a filmet amire gondolok, VHS kazettáról, fekete-fehérben, de lehet csak a TV-nk volt az amin néztem.


Végigtúrtam az IMDB-t swamp monster filmek után, nem találtam mást, szóval kezdem azt gondolni, hogy ez volt az és csak az emlékeim csalnak.


Arra emlékszem még, hogy német szinkron volt alatta, ami miatt lehet hogy eredetileg egy német film volt, de az alámondásos kalózverzióknál nem ritka hogy a német verziót vették alapul.

2020. júl. 7. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!