Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan ember akinek bejönne...

Van olyan ember akinek bejönnek az Ázsiai filmek?

Figyelt kérdés
2020. júl. 7. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Van olyan ember.
2020. júl. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Persze. Miért?
2020. júl. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Igen, a japán filmeket kifejezetten szeretem. :)
2020. júl. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
81%
Én is szeretem őket.
2020. júl. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 xavarek válasza:
100%
Jók amúgy, egy csomó nincsen fent olyan oldalon amik ismertebbek, vagy csak eldugott helyeken találod néha 1-1 feliratos. Netflixen van pár jó + anime mozis is van. Én személy szerint szeretem :)
2020. júl. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincs bajom ezekkel. Ritkaság, egyediség. Sokkal jobban zavar, mikor az összes jenki filmben négerek vannak egyre nagyobb számban. Itt sem a színészekkel van bajom, hanem a mindenhova és egyre többet-el. Nem zavar az olyan film, ahol egy fehér sem szerepel. De ez a kínos és elvárt kavirnya mesterkéltségével, alattomos lopakodásával annál jobban. Mint ahogy a homoszexuálisokkal se volt soha semmiféle bajom, míg a filmekben nem kezdtek átlendülni ezzel a másik oldalra. Nincs baj azzal, ha néha megpendítenek egy-egy valakiknek fontos témát. De filmet nézni elsősorban szórakozás az embereknek és nem az agyukat mennének kimosatni a moziba...
2020. júl. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ma 18:13


Ázsia filmek sokféle van,ami irritál ne nézz olyat..

Én inkább az ilyen romantikus doramakat szeretem..

2020. júl. 12. 18:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!