Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Honnan lehet gyűjteni több...

Honnan lehet gyűjteni több infót az avatarról?

Figyelt kérdés
Már megnéztem az Aang és Korra legendáját is, de érdekelne mindenféle forrás akár angol nyelven is. Esetleg kiegészítő videók, a képregények, hogy mennyi van, és hol lehet beszerezni vagy csak elolvasni, egyéb oldal vagy akármi.

#Aang #Avatár – Aang legendája #Avatar #Avatar: Korra legendája
2020. júl. 7. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
2020. júl. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Képregényből van pár (ATLA és LOK is) neten rátudsz keresni mennyi van és hol lehet elolvasni (neten ajánlom) Más sajnos nincs illetve lesz egy NETFLIX élőszereplős sori is ami több szempontból jobbnak ígérkezik mint az a borzasztó film de vannak kétségeim.Ha van valami kérdésed soriból vagy csak úgy akkor nyugodtan tedd fel szívesen válaszolok feltéve ha észreveszem (:
2020. júl. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Most találtam pár dolgot. Mangago-n fent van angolul az összes ATLA képregény. A címek:az ígéret, a keresés, Repedés, füst és árny,észak és dél(ha jól tudom sorrendet nem tudok mellékelni)Illetve lehet a LOK képregények is fent vannak Mangagon.
2020. júl. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!