Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Beszélgessünk a Bia Sorozatról...

Beszélgessünk a Bia Sorozatról! Kinek ki a kedvence? Többi lent, Csak rajongóknak!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Oké, ez nem kérdés, de arra gondoltam, hogy azok akik szeretik a Bia című Disney ifjúsági sorozatot, azok itt cseveghetnének, ilyesmi. :)


Szóval, írok pár kérdést, NEM muszáj megválaszolni, csak ha szeretnéd! Valamint te is írhatsz kérdést, választ, akármit, csak a Biáról szóljon.


1. Ki a kedvenc szereplőd?

2. Ki a kedvenc párosod?

3. Kik az 5 legkedvencebb szereplőid, és kik az 5 legutáltabb szereplőid?

4. Van valami elképzelésed a második évadról?

5. Szoktál spoilereket olvasgatni?

6. Melyik színésszel/színésznővel találkoznál szívesen?

7. Ha Magyarországon lesz Bia Live Tour akkor szívesen elmennél rá?

8. Hol szoktad nézni a sorozatot?

9. Van valamilyen Biás cuccod? Ha nincs, örülnél, ha lenne /ha van, mid?

10. Kedvenc dalod/dalaid?

10+1 Ugye a Biában vannak vendégszereplők (pl. első évadban Mario Ruiz), akik saját magukat "alakítják" és projekteket terveznek a szereplőkkel (Mario Ruiz esetében ugye Jhonnal), Te kit látnál szívesen a Biában vendégszereplőnek? (Itt bátran elengedheted a fantáziád, szóval nem kell argentín személyt elképzelned! ;) )


Na jó, ennyi, nem szeretném a Gyakori Kérdéseket beszélgetős platformmá alakítani.. xd :D Csak szívesen beszélgetek Bia imádó emberekkel, ha szeretnél beszélgetni, írj üzenetet, és készíthetek egy csopit talán facebookon, vagy máshol. ;)



#beszélgetés #rajongó #Disney #Disney sorozat #Bia Sorozat #írjüzithateisrajongóvagy
2020. júl. 7. 19:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

1. Ki a kedvenc szereplőd?

Bia, de nem azért, mert ő a főszereplő hanem sokban hasonlítunk. (Szeretek rajzolni, énekelni, soha nem adom fel, stb.)

Ana-t is nagyon szeretem és Chiara-t is. Hogy fiút is mondják Victor, Alex és Manuel a kedvencem.

2. Ki a kedvenc párosod?

1. Chiallermo

2. Binuel

3. Velena? (Victor és Helena)

3. Kik az 5 legkedvencebb szereplőid, és kik az 5 legutáltabb szereplőid?

Top 5 kedvenc:

1. Bia

2. Ana

3. Manuel

4. Chiara

5. Carmín (amikor már megváltozott)

Top 5 akit nem szeretek:

1. Mara

2. Marcos

3. Antonio

4. Delfi (nem szimpatikus, de különösebb bajom nincs vele.)

5. -

4. Van valami elképzelésed a második évadról?

Én néztem a második évadot spanyol szinkronnal és voltak benne olyan részek amiket én is elképzeltem. A maradék 5(?) részben szerintem Alex és Bia kibékülnek, Victor elmondja mindenkinek az igazat, Alex összejön Carmínnal, az Urquiza-k és Gutierreze-k jóban lesznek. Kb. Ennyi.

5. Szoktál spoilereket olvasgatni?

Mindig. :)

6. Melyik színésszel/színésznővel találkoznál szívesen?

Julio Peña és Isabela Souza.

7. Ha Magyarországon lesz Bia Live Tour akkor szívesen elmennél rá?

Biztos elmennék.

8. Hol szoktad nézni a sorozatot?

Tv-ben, YouTube-on.

9. Van valamilyen Biás cuccod? Ha nincs, örülnél, ha lenne /ha van, mid?

Örülnék ha lenne.

10. Kedvenc dalod/dalaid?

1. Tengo una canción

2. Primer amor

3. Cuéntales (azt hiszem így írják)

4. Si vuelvo a nacer

5. Dar la vuelta al mundo

10+1 Ugye a Biában vannak vendégszereplők (pl. első évadban Mario Ruiz), akik saját magukat "alakítják" és projekteket terveznek a szereplőkkel (Mario Ruiz esetében ugye Jhonnal), Te kit látnál szívesen a Biában vendégszereplőnek? (Itt bátran elengedheted a fantáziád, szóval nem kell argentín személyt elképzelned! ;) )

Nem nagyon nézek videósokat, így nem tudok kit mondani.

Ha gondolod beszélgetek veled privátban szívesen, de Facebookom és egyéb ilyen helyen nem vagyok fent. :)

2020. júl. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!