Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bűbájos boszikban Paige vagy...

Bűbájos boszikban Paige vagy Prue? Miért

Figyelt kérdés

2020. júl. 13. 14:30
A kérdező szavazást indított:
Prue
Paige
27 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Paige. Prue a volt osztályfőnökömre emlékezted.
2020. júl. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Prue. Ő mindig jót akart a testvéreinek Paige az túl nyavajgós volt
2020. júl. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30%

Prue, mert még volt karaktere és mindig előremozdította a plotot, vezette a többieket, akik amúgy csak a seggüket meregették volna. Nagy vesztesége volt a sorozatnak a halála, mert így sajnos Phoebe került az előtérbe.

Paige karakterével az írók öt évad alatt nem tudtak semmit sem kezdeni. Az elején megpróbálkoztak vele, hogy átvegye Prue helyét, aki akar is csinálni valamit, de mivel a fiatalabb volt és új is, a többiek mindig lehurrogták, hogy ne próbáljon ártatlanokat menteni. Plusz rossz színben tüntette fel Pipert és Phoebet, mivel nem a klubban dolgozott és nem cikkeket írt egy pletyka magazinba, hanem embereken segített.

Ezért öt évadon keresztül nem sikerült inkább eldöntenie, hogy akkor most szereti a varázslatot vagy utálja?

Azt hallottam, hogy az 5. évadban lett volna egy románca Cole karakterével, de Phoebe miatt, aki már ekkor producer is volt, az íróknak ki kellett venni ezt a plotot az évadból, mert Cole csak Phoebet szeretheti. Később ezt az eldobott plotot hasznosították újra, amikor Paige a 6. évadban összejön egy boszorkánnyal, aki hajlamos rosszra használni az erejét, de már nem volt akkora a lökete a dolognak, mert egy tök ismeretlen karakter volt.

Aztán dobták a varázsiskolást plotját is, mert túlságosan a központba került volna és azt nem lehet, mert akkor nem jut idő Phoebe tanácsadó rovatára és jóképű, sikeres, gazdag pasijaira, akiket 4-5 részenként váltogat, na és persze Piper felesleges gyerekeire is kell screentime.


A lényeg, hogy Pruet jobban szerettem, mert amíg ő a sorozatban volt a karakterek között kb. egyenlő arányban oszlott meg a plot és mindenkire volt használva valamire, néha még karakterfejlődés is befigyelt.


Paige idejére nagyon átrendeződtek az erőviszonyok. Az 5. évadra én már nem is éreztem a sorozatot nézve, hogy ezek hárman testvérek és Paige inkább csak egy albérlőjük volt, akinek kiadták Prue szobáját, hogy tudják fizetni a megélhetést San Franciscóban.

2020. júl. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó nagyon jól megfogalmaztad, egyetértek! :)
2020. júl. 13. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!