Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Netflix előfizetés lemondása?!

Netflix előfizetés lemondása?!

Figyelt kérdés

Június 14.-én fizettem elő a netflixre, az ingyenes 30 nap az pedig július 13.-án járt le. A helyzet a következő: mivel megcsúsztam a lemondással, pánikolás közepette gyorsan töröltem az előfizetésem ma július 14 (amire már gondolom előfizettem és levette a kártyáról az összeget, bár ezt még nem tudom pontosan).

Megvoltam róla győződve, hogy határidő az július 16-ig volt, nem emlékeztem hogy mikor is regisztráltam.

Okos húzás volt tőlük, mindegy.

A kérdés az az lenne, hogy ha újra aktiválom, nem fog újabb 4 ezer forintot levenni? Mivel ha már levette az első összeget annak augusztus 13-ig kellene kitartani, kiszeretném használni.

Előre is köszönöm a használható válaszokat!



2020. júl. 14. 18:17
 1/5 A kérdező kommentje:

Ha jól olvastam, akkor mielőtt valaki lemondja az előfizetését, napfordulójáig még kihasználhatja.

Nálam viszont ez szerepel:


"Előfizetésed ma lejár."

Ma van az utolsó nap, amikor streamelhetsz." (...)


Van rá esély, hogy még nem kezdődött el az első fizetős hónap?

2020. júl. 14. 18:27
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi volt okos húzás tőlük? Előre tájékoztatva voltál hogy mikor jár le a 30 nap és jön a fordulónap. Az, hogy te elfelejtetted vagy más napnak hitted, nem a szolgáltató felelőssége, mégis arra utalgatsz mintha átvertek volna, mert te más napot hittél.


Először azt kellene tisztázni, hogy tényleg előfizettél-e júliusra vagy sem. Figyelembe véve azt, hogy nálunk éjfél nem ugyanakkor van mint az USA-ban, tehát még az a pár óra is számíthat, ha az ő idejük szerint van a fordulónap.

Ha nem fizetett elő mert időben mondtad le, akkor majd elő fogsz tudni fizetni, mert jelenleg nincs élő előfizetésed.

Ha pedig már levonta a következő hónapot akkor az előfizetésed augusztus 13-ig él, és utána automatikusan megszűnik, mert ma azt is lemondtad. Ebben az esetben ha újra előfizetsz akkor csak a következő fordulónapon tud ismét számlázni és pénzt levenni. Kétszer nem fog, hiszen már a július egyszer ki lett fizetve, és aktív a szolgáltatás.

2020. júl. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Arra értettem az okos húzást, hogy pár napja mikor néztem a fiókomban a számlainformációt ott "Határidő: Július 16" szerepelt, én viszont június 14-én regisztráltam, ma néztem vissza az emailt.

Reggel pedig július 13 szerepelt a határidőnek.

Nem értettem, én pedig még vártam volna 2 napot, mivel azt olvastam.

2020. júl. 14. 19:04
 4/5 A kérdező kommentje:

Tehát akkor holnap fog kiderülni. Akárhogy nézem, mai napot ír utolsó streamelésre, így talán szerencsém volt.

Köszönöm a választ!

2020. júl. 14. 19:14
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Előfizetéses rendszernél nem szabad megvárni az utolsó napot. Ha tudod, hogy nem szeretnéd a következő hónapban folytatni az előfizetést, akkor előbb is lemondhatod, a már aktív hónap attól még ugyanúgy megmarad és használhatod. Ez ugyanúgy vonatkozik a próbaidőkre is. Szóval mikor pár napja megnézted a határidőt, már akkor lemondhattad volna.
2020. júl. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!