Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A horrorfilmek szerintetek...

A horrorfilmek szerintetek miért olyan népszerűek a fiatalok között?

Figyelt kérdés
Vagy nem jól látom?

2020. júl. 15. 12:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Valaki ezt menőnek tartja, hogy "én nem nézek már ilyen szarokat. A horror a menő"

De persze van, akit ez a kategória tényleg megfog, a fiatalabbak egyébként is kíváncsibbak.

Én is szeretem a horrort, de megkell mondjam, még mindig néha leragadok a pixar és a Disney meséknél. :D

De mostanában a fiatalok inkább az erotikusabb filmet tartják előnyben, mint pl: Szürke 50 arnyalata, 365 nap... Stb

Én 12 évesen még az oroszlánkirály jelentését sem értettem meg normálisan.

18L

2020. júl. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pixar meséket szerintem lehet nézni kortalanul.Vannak gyermek lelkű felnőttek.Disney már lehet megosztó,mert megosztó témákba nyúlt bele.De nem offolom a saját kérdésem.Thrillert megnézek még,de a "vérbeli" horrort nem szeretem.A Temetetlen múltat nehezen bírtam,mikor láttam.Még a Tudom mit tettél tavaly nyáron szériát megnéztem nagy nehezen.
2020. júl. 15. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!