Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szégyentelenekből a 11. évad...

Szégyentelenekből a 11. évad mikor fog érkezni?

Figyelt kérdés
sajnálom hogy véget ér a sorozat a 11. évad mikora várható? illetve plusz infok róla? neten nem nagyon találtam semmit csak hogy 11 .évad lesz az utolsó

2020. júl. 16. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:

A vírushelyzet miatt most a sorozatok többsége kényszerszüneten van és nem forgatnak. Az USA-ban pedig nem javul a helyzet hanem romlik, így sok film és sorozat késhet.

Ha esetleg még nem figyelted meg a stáblista szövegek között, hogy ez a sorozat egy remake, akkor érdemes lehet megpróbálnod nézni az eredetit. A szintén 11 évados Shameless brit sorozaton alapul, ahol a karakterek azonosak, valamennyire a történet is. Az USA remake után nehezebb befogadni és megszokni, mert mások a karakterek, erős Manchesteri akcentusuk van, és a 2000-es évek közepén indult ezért valamennyire más generációs történet, de sokkal inkább vígjáték (nem sitcom), mint dráma.

2020. júl. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi anonim még egy kérdés hol lehetne a brit verziót nézni? se ncore-n se diablon nem találom se online ha beírom esetleg magyar szinkronnal vagy felirattal?
2020. júl. 17. 12:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Magyarul még annyira sem. Én ~5 éve külföldi publikus trackerről szereztem be. Szinkron kizárt, még a magyar felirat sem valószínű, én angollal néztem. Shameless UK a neve, a megkülönböztetés miatt (az amcsi a Shameless US)
2020. júl. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
értem köszi a választ meg infót sajnos az angolom eléggé hiányos ezért kellet volna hozzá felirat (( németett tanultam sajnos kötelező volt de utálom a német nyelvet :D ))
2020. júl. 17. 12:27
 5/6 anonim ***** válasza:
A 11.évadból annyi tuti h Frank, Debbie, Carl, Lip, Franny, kicsi Frank és Lip csaja benne lesz. Ian és Micky tavaj csak 1 éves szerződést kötöttek. De ők is valószínűnek. Fiona visszahozásán is agyaltak de az nagyon kétes. Ill Kev, V és a lányaik is benne lesznek. Szerintem Kev és V igazából is össze házasodnak a 11.évadban. A készítők szerint 12.évadot is simán elkészíthetik,csak a szereplőkön múlik. Még most (perpill 08.10. van) nem forgatnak. Ennyit tudok🙂
2020. aug. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*Valószínűek
2020. aug. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!