Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sauron az Egy Gyűrűvel vs....

Sauron az Egy Gyűrűvel vs. Thanos a Végtelen kövekkel: ki nyerne?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, hogy ha egymásnak eresztenénk ezt a két gigászi erejű, elképesztő hatalom birtokában lévő sötét urat, ki nyerne, mi lenne a csata végkimenetele? Sauron használhatja az Egy Gyűrűt, és teljes fizikai erejében lenne jelen, míg Thanosnál ott a Végtelen kesztyű, benne mind a hat Végtelen kővel. Továbbá (ha szükséges) mindketten felhasználhatják teljes hadseregüket: Thanosnak rendelkezésére áll a komplett Fekete Rend és az egész chitauri hadsereg, Sauronnak pedig a teljes ork/troll hadsereg, a 9 nazgúl és egyebek akik mellette állnak.

Mi lenne itt a végkimenetel? Gigászi, hosszú és véres ütközet lenne, avagy egyetlen csettintés/gondolat? Elbírnának-e egymással? Milyen áron?

Elsősorban azok válaszát várom akik mindkét "univerzummal" képben vannak, vagy legalábbis minimum látták a filmeket és van fogalmuk róla kik ezek és milyen erő birtokosai.

Amit nem kérek: semmitmondó, értelmetlen és hergelő válaszok, mint pl. a klasszikus "akit a rendező/író/producer/hangmérnök/vécésnéni akar", meg "nézd meg a filmet és megtudod". Köszönöm!



2020. júl. 16. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Konkrétan semmi esélye nem lenne Thanos ellen. A csettintést irányítani is lehet. Fél másodperc alatt meghalna Sauron és a komplett serege.
2020. júl. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
akit a rendező/író győztesnek hoz ki
2020. júl. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Valóban ahogy előttem írták rendezőtől függ amúgy az egy gyűrű hatalma hasonló az 5 kőhöz
2020. júl. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel két eltérő univerzumról van szó, így hülyeség a kérdés. A Marvel-univerzumban Thanos nyerne, a tolkieni világban Sauron. Sauron halhatatlan, a teremtéskor született, így abban a világban Thanos nem tudna mit tenni ellene.
2020. júl. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sauron egy maia, azon hatalmak egyike, akik részt vettek a világ megalkotásában, még ha sokkal kisebb szerepben is, mint a valák. Szerintem nem kétséges, hogy ő nyerne.
2020. júl. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#5 Így van, ráadásul a Gyűrűvel végteleníteni tudja a hatalmát, így valószínűleg még egy "semleges univerzum"-ban is legyőzné Thanost.
2020. júl. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 nem én266 000 válasza:
100%
Senki nem nyerne odamegy chuck norris
2020. júl. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!