Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A nagy kékségnek tulajdonképpe...

A nagy kékségnek tulajdonképpen hogyan kell értelmezni a befejezését?

Figyelt kérdés

Ma láttam először ezt a filmet, ezt hangsúlyozom!

Szóval a végén az az orrvérzős, delfin látomásos, itthagyjuk a feleségünket és inkább meghalunk dolog mi volt?? Értem, hogy a főhös egytéren élete értelmét vesztette el, de mégis mi késztette arra, hogy meghalljon úgy, hogy a terhes felesége sírva könyörög neki? Vagy felesleges itt a sorok közé látni?

A barátja meghalt (miútán felhozta és 2 percig beszélgettek?? Ok). Egyébként a maga módján mesteri film, a végét is tudom értelmezni egy szinten, de kérlek erősítsetek meg, vagy cáfoljatok, mert 155p volt a film, és nemtudom 100%-ra hogy mit is láttam a végén.. Köszi



2020. júl. 17. 02:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Delfinné válik
2020. júl. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Érdekes egy befejezés :D
2020. júl. 19. 01:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen. Elviszi a végét egy legendává, egy álommá.
2020. júl. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk a szerelmi szál felesleges volt szerintem, meg a végén hogy otthagyja a várandós feleségét. Ez egy picit negatívvá teszi a karaktert, mégha fanatikus megszállott is
2020. júl. 19. 01:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Veszélyes munkát csinál. Veszélyesebb, mint a Iraki rendfentartó. Benne van a pakliban, hogy otthagyja az asszonyt. Ettől miért lenne negatív? Neki nem jár romantika?
2020. júl. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Itt nem erről van szó, hanem a film végéről, hogy arra mi szükség volt, miértnem élte az életét tovább a szerelmével, illetve a gyerekével majd? Illetve azért írom hogy felesleges volt, mert Rosanna Arquette rettentően unalmas tenyérbe mászó, levakarhatatlan női egyed, és őszintén megvallva ez az ő kettőjük "viszonya" érdekelt a legkevésbé. Ez a nő valahol látta ezt az embert 5 percig, és ezmiatt feladta a munkahelyét, elment a világ másik végére egy idegen miatt aki nem is inponált neki, majd csaholt utána mint valami puli. Nekem ez a meglátásom. De a két férfi főszereplő viszonya/barátsága valóban felemelő egy egyedi, imádtam az összes közös jelenetüket
2020. júl. 19. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!