Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ezeknek a romantikus...

Mi ezeknek a romantikus vígjátékoknak a neve?

Figyelt kérdés

AZ egyikben van egy nő, aki férfiaknak segít átalakulni. Egy olyan férfin segít, aki nagyon ronda, szemüveges, csúnya, lompos ruhában jár. Vesz neki új ruhákat, meg a tükör előtt gyakoroltatja vele, hogy hogyan szeresse meg önmagát, és legyen önbizalma a nők előtt. És a film közben egymásba szeretnek.


A másikban pedig ugyanazt a napot kell végigélnie a főszereplőnek több százszor, míg végül össze nem jön a szerelmével.


2020. júl. 18. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A másodiknál szerintem az Idétlen időkig című filmre gondolsz.
2020. júl. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

A második szerintem tuti: Az 50 első randi

Adam Sandler film. Legalábbis így elsőre ez ugrott be.

2020. júl. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első szerintem a Leckék szerelemből.
2020. júl. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Igen, az első a Leckék a szerelemből, amit kerestem.


A másodiknál nem voltam elég pontos. Ott azt a filmet keresem, amiben egy csajszi a főszereplő, és össze akar jönni az ex-ével, miközben ugyanazon a napon randija van egy másik sráccal is. És addig éli át ugyanazt a napot, amíg rá nem jön, hogy a volt pasija már továbblépett, hiába csinál bármit, míg a másik meg igazán meg akarja ismerni, és belé is szeret a film közben.

2020. júl. 20. 16:33
 5/5 A kérdező kommentje:
Zöld kéz megy mindnekinek
2020. júl. 20. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!