Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a kedvenc szereplőd az...

Ki a kedvenc szereplőd az Anyám borogass/ A semmi közepén című sorozatban?

Figyelt kérdés

2020. júl. 20. 16:02
A kérdező szavazást indított:
Frankie Heck
Mike Heck
Axl Heck
Brick Heck
Sue Heck
Derrin
Sean Donahue ( magyarosan són)
Lexie Brooks ( Axl feleség lett ha jól tudom a végén)
Egyéb kommentben
22 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Sue Heck egyértelműen. Komolyan néha magamat látom benne 😅

Rengeteget nevetek rajta (amúgy az egész családon) és számomra hihetetlenül rokonszenves karakter.

2020. júl. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak mindig megsüketülök amikor ordibál 😂
2020. júl. 20. 18:30
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Az összes. Kár, hogy most nincs tv-m ott, ahol lakok. Nem tudjátok, hogy hol tudom neten megnézni online a részeket?
2020. júl. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
És neked melyik, kérdező?
2020. júl. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Hát nekem is az egész család. Ha valaki hiányozna belőle nem lenne teljes. Axl vicces és menő. Sue okos és.. aki nézte a sorozatot tudja csak nehéz meg fogalmazni. Brick néha unalmas de ő is sokszor vicces. Frankie, a főszereplő, a családanya. Sokat hisztizik de összetartja a családot. Mike kiszámíthatatlan és vicces.
2020. júl. 20. 21:28
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nancy Donachue a kedvencem! Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy miért van még mindig jóban Heckékkel. Rögtön tudok mondani pár példát. Pl. Mikor megkérte Frankiet hogy vigyázzon az autójukra... AZTÁN ... (Aki nézi, tudja mi történt) vagy mikor arra kérte őket, hogy had süssék meg náluk a hálaadási pulykát
2020. júl. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Igaz igaz
2020. júl. 21. 23:20
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a kedvencem a szabadidöm, ugyanis soha nem nézek sorozatokat. Teljesen felesleges idöpocsékolás, inkább olvasok egy jó könyvet...
2020. júl. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
De azért ide kommenteltél
2020. júl. 22. 12:15
 10/21 anonim ***** válasza:
88%

Agyf@szt kapok az olyanoktól, mint a #8as.

Egyébként én az egész családot úgy szeretem ahogy van. Külön egyik sem a kedvencem, mert mindenkit a másik húz fel. De konkrétan az 5. évadig Axl kordában tartotta Sue-t, de miután főiskolára ment, a ház "el SueSozódott" lett. És Sue ugyanúgy visszahúzza Axl-t, mert ha ő nincs, Axlnek nincs kit piszkálni. Mike és Frankie is visszahúzzák a másikat. Ha Frankie újítani akár, Mike beletörődik aztán végül "ő megmondta" Ha Frankie elköltözik - mondjuk az anyjához * amire volt már példa * körömevés miatt * amire úgyszint volt már példa* - Beindul a láncreakció - akik eddig lehúzták a két nőt (Mike, Axl) Ha Sue nem reagálja teljesen túl, Mikék nem is foglalkoznak vele.

És az 5. Gyerek. Aki sehova se kell. Se New Yorkban, se Disneyland be, se sehova. Tényleg Brick az, akivel senki sem foglalkozik. Néha azért lesz szomorú számomra a vígjáték, mert így bánnak Brickel.

2020. júl. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!