Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miről szól az Annabelle című...

Miről szól az Annabelle című horror film?

Figyelt kérdés

Mi történik benne?


Tetszett nektek?



2020. júl. 21. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát három része van, igazából mindegyik arról szól, hogy van ez a baba (Annabelle) amiben egy démon él. És Az emberek félelméből táplálkozik. És a Démonok között című horror film egyik része is erről a babáról szól. Igazából megkeseríti ez a baba több család életét is ha jól emlékszem. És Ed és Lorraine Warren démonologista pár munkásságán alapul az egész. Elvileg igaz történet alapján készült el a film. Én már nagyon sokszor láttam az összes részét, nagyon tudom ajánlani, az egyik ha nem a legjobb és legismertebb horror film! (azért nem írtam részletesen, mert ha úgy döntesz, hogy megnéznéd akkor jobb spoiler nélkül)
2020. júl. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hogyan keseríti meg több család életét? Mit csinál velük?
2020. júl. 21. 20:20
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kísétri őket úgymond, akihez hozzá kerül a baba az nem tudja se megsemmisíteni se eldobni mint a szemetet. Először csak ilyeszgeti a az adott családot, tártyakat dobál, stb, utána valahogy meg is száll pár embert vagy irányít Annabelle, és mivel ilyen dolkok történnek ezért kihívják a démonúző páert, hogy űzze el a gonosz ,,lelket,,. És akkor történnek dolgok, meg öl pár embert stb. Érdekel még valami a filmel kapcsolatban?
2020. júl. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Miért nem lehet megsemmisíteni vagy eldobni? Nem ég el tűz által?


Szétvágni sem lehet késsel több darabra és elásni a darabokat?


Mit tud csinálni az, akihez hozzá kerül, hogy megszabaduljon tőle?


Ha éppen megszállt valakit, akkor addig a démon nem tud a babára koncentrálni? Ilyenkor nem lehetne megsemmisíteni a babát tűzzel? Mert nem tud egyszerre a babában és egy emberben is tartózkodni a démon szerintem.

2020. júl. 21. 21:53
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan nem tudom, hogy miéert nem lehet megsemmísíteni, talán mert ha megsemmisítik a babát akkor a démon más tárgyba vagy talán személybe menne tovább, és így tovább is tudná ,,kísérteni,, az embereket, a megoldás erre az, hogy berakják egy agyon szentelt és szent dolgokall tele lévő kis szobába, hogy elvegyék a démon erejét. Ha valakihezkerül, akkor amit az ekőző mondatban írtam ezt teszik, de előbb a démonűzőt hívják ki, vagyis a Warren párt hívják ki(nyilván ez egy film ,és a sémonűző pár a való életben már nem él). Az utolsó kérsére pedig nem tudom a választ, igazából logikus lenne amit írtál, de egy démont nem a legkönnyebb elpusztítani ha egyáltalán el lehet.
2020. júl. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Miaz hogy igaz tortenet alapjan???😨😨😨
2020. júl. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Miért nem lehet eldobni, mint a szemetet?
2020. júl. 22. 12:43
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Mi lenne ha megnezned a filmet?
2020. júl. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%

#6 nézd meg a toplisták 10 elátkozott tárgy videóját,tekerj a végefelé


Ha rám hallgatsz eltakarod a szemedet,r**dt ijesztő

2021. febr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!