Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek visszahozzák...

Szerintetek visszahozzák Spino-t (Spinosaurus) a Jurassic World: Világuralom-ba (Jurassic World: Dominion)?

Figyelt kérdés

A Bukott Birodalom-ból kivágták a jelenetet amelyikben szerepel...


Olyat olvastam, hogy azt állítják (a filmen dolgozó egyik tagtól tudják), hogy benne lesz...



2020. júl. 21. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem lesz benne (persze bármi lehet).


De szerintem ebben a filmben a kiengedett dinoszauruszok lesznek csak benne, ott pedig nem volt Spinosaurus.

2020. júl. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha lesz benne, akkor szerintem úszós jelenete lesz, valószínűleg a mosasaurussal.


Szerintem új állatok mindenképpen fognak felbukkanni, már csak a jwe2 szivárgás miatt is (több mint negyven új állat a játékba nem menne szerintem film nélkül, abból egy adag biztos dominion szereplő). Therizinosaurus szinte biztosan lesz benne és azt még eddig egyik filmben sem "klónoztak".

2020. júl. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Lehetséges Spoiler!


A Spino mellett mondták, hogy Therizinosaurus, Gigantosaurus, Pyroraptor, Deinonychus, Dimetrodon és Microceratus is lesz benne a szabadon élt dínókon kívül...

[link] lap második fele kb.

2020. júl. 22. 09:56
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy hogyan tudnák visszahozni a Spinosaurust vagy egyéb új dinoszauruszokat behozni. Legfeljebb a Sorna szigettel kapcsolatban, de akkor az más történet szál kéne legyen a kiengedett dinoszauruszokkal ellentétben.

Majd kiderül, én mindenesetre várom, de én mindig fenntartásokkal kezelem az ilyen nem hivatalos híreket.


Allosaurus is volt a Bukott birodalomban, de kb volt 4 másodperce, úgyhogy ebből kiindulva lehet kap pár képkockát a Spino. :)

2020. júl. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én személy szerint nagyon szeretném ha benne lenne..
2020. júl. 22. 10:08
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem bánnám, csak legyen is értelme behozni. :)
2020. júl. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:)
2020. júl. 22. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!