Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Feltehetőkeg hány részes/...

Feltehetőkeg hány részes/ évedos lesz a Stargirl?

Figyelt kérdés

2020. júl. 23. 00:54
 1/4 anonim ***** válasza:

A második évad már biztos, az be lett rendelve.

A többi a nézettségtől függ.

2020. júl. 23. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem van egy sorozatos applikációm ami azt mondja, hogy az első évad 13 részes lesz.

Az évadszámról ugye sosem lehet előre tudni, hogy milyen hosszú lesz, bár most úgy néz ki, hogy a második évad jön majd, de a második évad milyen hosszú lesz, fogalmunk sincs🤷🏻‍♀️ mégpedig azért nincs mert a második etapra át fog kerülni a CW-hez ami általában 15-23 epizódszám közötti évadokat szokott csinálni, ráadásként Arrowverz is lesz, tehát simán lehet, hogy meghosszabbítják a kövi évadot ami nem feltétlen lesz jó dolog, mivel tele fogják rakni filler epizódokkal.

2020. júl. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Stargirl Dc comics.
2020. júl. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3. Tudom hogy az :)

Csak #-be beírtam a Marvelt is, már nem tudom miért. Nyílvan a 'Dc' szó is szerepelt a #ek között de valamiért azt nem írta ki🤷‍♀️

2020. júl. 30. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!