Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek mi volt annak az...

Szerintetek mi volt annak az oka, hogy ennyire sikertelen lett a Pretty Little Liars: The Perfectionists?

Figyelt kérdés

2020. júl. 23. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem tudom. Elég kezdetleges volt a sorozat, az tény, viszont szerintem érdemelt volna még egy esélyt, mert biztos vagyok benne, hogy ha lett volna második évad, az jobb lett volna.


Szerintem egyrészt ugye az, hogy sokak hiába szerették magát a PLL-t, a spin-off nem ragadta meg őket, mivel ugye nem tetszett nekik, hogy új szereplőkkel van a sorozat. Bevallom, nekem is jobban bejött a sima PLL szereplőgárdája, sokkal kedvelhetőbbek voltak szerintem. Mert szerintem sokan egy spin-offban magát az eredeti sorozatot keresik egyrészt. Mármint, például ugye a sima PLL-ben az első évadban is tökre jól "összejöttek" a lányok, barátság lett köztük. Ez ugye a The Perfectionistsben nem annyira történt meg. Meg maga az alapsztori is jobb volt, hogy ugye eltűnt népszerű lány, meg maga a szereplők személyisége is kidolgozottabb volt. Szóval szerintem egyrészt, ami miatt nem lett sikeres a sorozat, azok a szereplők. A Pretty Little Liarsben jól eltalálták a szereplőket, kedvelhetőek, viccesek, minden. A spin-offban már ez nem jött annyira össze. Meg úgy érzem elég felszínesen lettek csak kidolgozva a karakterek, nem lett volna egy karakter sem, akivel azonosulni tudtam volna, vagy megtudtam volna sajnálni. Sőt, Ali és Mona karakterét se annyira bírtam benne. Pedig egyébként a PLL-ben mindkettőjüket imádtam.


Meg a PLL-nek volt egy bizonyos hangulata, a sorozatnak, magának a városnak. De ez a The Perfectionistsből hiányzott. Egyszerűen a készítők az első évaddal egy picit mellényúltak, de szerintem megérdemelt volna egy második évadot, mert lehet, hogy az már jobb lett volna.


Meg szerintem maga a tény, hogy tinikről szól egy sorozat, az is sokakat vonz, mert egyrészt ezeknél a sorozatoknál leginkább a tinik a célközönség, és ők pedig jobban tudnak azonosulni a tizenéves korosztállyal, mintsem a huszonévesekkel.


Szóval összességében, szerintem a karaktereket elrontották valamennyire, és lehet, hogy ez okozta azt, hogy sokan alapból nem is nagyon nézték a sorozatot. Igazából tavaly, mikor kijött a sorozat, akkor néztem még meg, szóval nem annyira friss az egész. Meg amúgy lehet, hogy egy nagy katyvasz amit most írtam, egy kissé fáradt vagyok. Mindenesetre szerintem a fő ok a karakterek, de aztán kitudja. :)


Te mit gondolsz?

2020. júl. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem a karakterekkel nem volt akkora gond. Én Alit és Monat is kedveltem, az eredetivel ellentétben, ahol egész végig idegesített Mona jelenléte, és Alit is csak az után kedveltem meg, hogy visszatért barátnői közé, és normális lett. Előtte konkrétan nem értettem, hogy mért voltak barátok. Az tényleg nagy hiba volt, hogy gimnáziumból egyetemre váltottak. Engem ami nagyon zavart, az a meleg srác volt. Nagyon túl volt tolva az ő szerelmi szála. Annak ellenére, hogy nem sikerült valami erősre, szerintem felvezetésnek elmegy. És ezért sem értem, hogy mért kellett kukázni. Egy jó második évaddal visszahozható lett volna. És rettentően pofátlan húzás volt amit csináltak.
2020. júl. 27. 22:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva szerintem már a PLL utolsó évada is nagyon gyenge volt, szerintem csak be kellett volna fejezni ott, hogy elballagnak a lányok, feleslegesen húzták a dolgokat el.


A Perfekcionisták meg szerintem rém unalmas volt, nem volt meg benne az az izgalom, mint a PLL-ben, nagyon kiszámítható volt, a karakterek is unalmasak, sablonosak voltak. A végén a cliffhanger viszont felkeltette a figyelmemet, szóval biztos megnéztem volna a folytatást és szerintem sokan vannak ezzel így, és egyetértek az elsővel abban, hogy ha lett volna második évad, az sikeresebb lett volna.

Szerintem nagyon elszúrták a készítők azt, hogy az első évadot csak felvezetésnek szánták, sokkal pörgősebbre kellett volna venni a dolgokat, akkor nem ment volna kukába a sorozat.

De én amúgy számítottam is erre, a másik Spin-off, a Ravenswood sem volt túl sikeres, azt is elkaszálták egy évad után.

2020. júl. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Figyelem felkeltésnek jó lett volna szerintem, hogyha nem húzzák el ennyire. Szerintem bőven elég lett volna, ha a Nolan ügyet 3-4, vagy maximum 5 rész alatt letudják, és utána jöhetett volna a Professzor. A karakterekkel a legnagyobb baj az volt, hogy egyik percben az éreztem, hogy egyedül Nolan köti össze őket, másik percben pedig meghaltak volna a másikért. Tehát elég instabil volt az egymáshoz való kötődésük.
2020. júl. 30. 22:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!