Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Én és a pánikom, 2006-os...

Én és a pánikom, 2006-os francia film beszerzése?

Figyelt kérdés

sziasztok!


az egyik osztálytársam az utóbbi fél évben eléggé depresszív hangulatban van és már szakemberhez is fordult, ahol röviden tömören kényszerbetegséget is megállapított nála.


ő a legjobb barátom és mellette állok, és úgy gondoltam hogy jót tenne neki egy kis társaság és nézhetnénk ezzel a témával kapcsolatban filme(ke)t.


találtam is egy érdekeset, de sehol sem tudom megnézni, beszerezni. próbáltam online streaming felületekről, ingyenes filmmegosztókon, de sehol sem találom.


tudtok ajánlani egy filmvásárlós oldalt, ahol nagy a repertoár? jó nekem ha DVD-s is, csak ezt a filmet tényleg sehol sem láttam fenn, semmi oldalon, pedig tök jó lenne megnézni vele, hátha kicsit kizökkenne az állapotából, ha egy filmet is látna a saját egyedi problémájáról :(


A film címe: Én és a pánikom, egy 2006-os francia film, magyar szinkron is készült hozzá



a film IMDB oldala: [link]


remélem tudtok segíteni, hogy hogyan is lehetne ezt megnézni/beszerezni


ha esetleg valakinek valami csoda folytán meglenne, akkor akár privátban jelentkezhetne és megvásárolnám tőle a DVD-t, mert tényleg nagyon örülnék ha sikerülne ezt beszereznem és meglepni őt ezzel :)



2020. júl. 24. 13:18
 1/1 anonim válasza:
Üdv! Nekem megvan a film, de csak TV felvételesen, VHS kazettán.
2022. febr. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!