Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Bosszúállók polgárháborújába...

A Bosszúállók polgárháborújában melyik oldal nézeteivel értettetek egyet, kinek adtatok igazat?

Figyelt kérdés

Tony vagy Steve oldalát képviseltétek inkább? Szerintetek melyikük cselekedett helyesen? Melyikük mellé álltatok volna?

Illetve mit szóltatok Natasha pálfordulásához?



2020. júl. 25. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Én alapjáraton azt mondom, hogy ha vannak hősök, akkor azok kellenek a világnak, annyi rossz történik alapból is, hát még ott, ahogy szuperhősök és antihősök vannak. Így én hagynám őket "dolgozni", csak tartanék üléseket a politikai vezetők helyében, amiken megbeszélik a dolgokat, hogy korlátokat szabjanak bizonyos dolgoknak. De semmi esetre sem zárnám el őket vagy tiltanám meg, amit csinálnak. Így inkább Amerika kapitány mellett tenném le a voksom, de összetett, pont ezért volt a konfliktus, nem egyszerű.
2020. júl. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
75%

Csak képzeld el ha Hulk lezúzná fél pestet,megölnek többszáz civilt,aztán meg egy "bocs„ szóval elintézné a történteket és továbbállna mindenféle felelősségre vonhatóság nélkül.


Épp az ilyen dolgok miatt kell a törvény,a vasember Stark Tóni látta jól a dolgokat.

2020. júl. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Am. Kap.

Nat meg jól cselekedett

2020. júl. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor én is lepontozok... :D
2020. júl. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

Egyiküknek se adok igazat. Mindkettő olyan irritáló volt abban a filmben, hogy a fejemet vertem a falba. (Mondjuk Rogers mindegyikben az.) (Amúgy, hogy őszinte legyek, én az egész Polgárháború filmet utáltam, háromszor láttam, annyi elég is volt. Oké, nem az egészet Zémó báró brilliáns gonosza volt a filmnek.)

Natasháról meg nem szeretnék véleményt nyilvánítani, nincs is igazán.

2020. júl. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ők ketten más korban, más körülmények között nőttek fel.Tonynak meg kellett tanulnia felelősséget vállalnia a tetteiért és hogy jobban törődj az emberekkel.


Steve mindig is felelősségteljes volt és bizonyítani akart minden áron.Aztán jegelték hosszú időre és mikor visszatért az életbe,a múlt és a (számára) jövő egyszerre zúdult rá.El kellett engednie a múltját és meg tanulnia beilleszkedni.


De a múlt makacs dolog.Sokan alábecsülték őt és ez nyomot hagyott benne.Az egyezmény számára egyenlő volt a börtönnel.


Tony is a múltja miatt döntött úgy hogy aláírja a nyilatkozatot.Túl sokáig ment a saját feje után de Pepper miatt megváltozott és úgy érezte hogy egyszerűbb és átláthatóbb ha mások döntenek helyettük.


Valamilyen szinten mindkettőjüknek egyetértek de úgy érzem, a Kapitány döntött jól.Tudom elég büszke és szabad szellemű de őszintén a katonai vezetők vagy a politikusok több rossz döntést hoznak mint jót, általában.Steve nem akart meghunyászkodni előttük és ez értékelendő szerintem.


Ami Natashát illeti,meglepődtem, de örültem hogy végül is segített Steveéknek.

De valahogy érthető,mert mindig támogatta Cap-et és fordítva.

És ő is átélte milyen az ha csak eszköznek tekintik.


Szerintem jól döntött, bátor volt hogy végül azt tette ami szerinte helyes volt.

2020. júl. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem Tony egy kicsit túl gondolta a folgokat.Steve mellett állok.
2020. aug. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!