Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film lehet ez?

Papik Norbert kérdése:

Melyik film lehet ez?

Figyelt kérdés
Nem sokra emlékszem a filmből, ezért elnézést hogy nem részletes. Arra emlékszem biztosan hogy egy thriller film. A történetre nem emlékszem, csak annyi rémlik hogy egy nőt/lányt egy mély gödörbe vagy aknába csatornába raknak le (valószínű hogy aknába) mert azt hiszik hogy meghalt vagy ilyesmi. valószínű megerőszakolták és megverték és azt hitték halott és azért vagy haldoklott és azért. és emiatt nem tudom de rémlik hogy a szelleme vagy lelke keresi a tetteseket, de úgy rémlik nem emlékszik a tettesekre vagy nem tudja kik voltak. rémlik hogy valaki segít is neki. egy fiú azt hiszem. a végén megtalálják a lányt hogy hol van de későn. tudom ez nem sok. de mióta eszembe jutott nem tudom kiverni a fejemből. pár online oldalon már keresgéltem és a googléban is többféle képen rákerestem de még semmi. valakinek remélem beugrii ezekből a KEVÉS részletből.

2020. júl. 26. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Talán a "Köpök a sírodra".
2020. júl. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez egy az egyben a Láthatatlan c. 2007 es filmre hasonlít, csak ott egy sráccal történik mindez nem lánnyal. Talán megeshet hogy kevered a szereplők nemét?
2020. júl. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Második válaszoló igazad volt, ténleg keverték a kettőt. Elnézést kérek emiatt. Köszönöm a segítséget.
2020. júl. 26. 21:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!