Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az új Mulan film ellen miért...

Az új Mulan film ellen miért kezdtek bojkottba egyesek?

Figyelt kérdés

Még meg se jelent a film, de már olvasom Facebookon meg egyéb fórumokon hogy sokan nem fognak elmenni, persze nem azért mert nem érdekli őket (én se megyek el mert engem mondjuk pont nem érdekel), hanem valami bojkott miatt.

Érdekelne van ennek valami indoka, vagy megint a szexista Marvel kapitány-effektus kelt új életre, magyarán bojkottáljunk egy filmet mert nő a főszereplője?



2020. júl. 28. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Rasszista a szineszno, valami ilyesmi. Marmint nem a feketek ellen, hanem egyetertett a kinai munkataborokkal, ahol valamelyik nep tagjait tartjak bezarva. Valami ilyesmi.
2020. júl. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

A botrány oka, hogy a színésznő támogatja a kínai kormányt és a múltkor egyetértett a Hongkongi tüntetők elleni erőszakos fellépéssel. Nem tehet róla, ebben nőtt fel, picit agymosott szegény. Ettől én személy szerint nem fogom bojkottálni a filmet, hatalmas Disney rajongó vagyok, és kíváncsian várom ezt a live actiont, a Mulan amúgyis a kedvencem. Egy film kapcsán nem a színész politikai nézetének kellene számítania, hanem a tehetségének.


Marvel kapitánnyal kapcsolatban is hasonlóképpen érzek. Szerintem egy jó kis film volt, a Brie Larson remekül hozta a szerepét és pont nem érdekel, hogy egyébként hülyeségeket szokott beszélni, ettől még sem a filmje, sem a színészi játéka nem lesz szar.

2020. júl. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Hát Mulan eleve nő szóval szarul venné ki magát ha azért bojkottálnák 😅 sokaknak az is volt a baja hogy nem éppen a mesére hajaz, se dalok nem lesznek benne, se mushu. Inkább történelmis lesz amit ugye nem egy Disney adaptációtól várna egy ember
2020. júl. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%

Engem érdekelne akkor, ha:

1. olyan lenne, mint az új Aladdin, megtartva a dalokat és a mesés elemeket

2. nem a Disney Mulan lenne és nem is a Disney készítené és egy történelmi/mitológia film lenne Mulanról


Viszont így keverve a kettő teljesen hidegen hagy és tuti nem fogok pénzt adni azért, hogy pazaroljam az időt rá.

2020. júl. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!