Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Öszegyűjtöttem egy listát...

Öszegyűjtöttem egy listát felnőtteknek szóló sorozatokról. Bővítenétek?

Figyelt kérdés

Ezeket láttam:

South Park,Brickleberry,Bojack Horseman,Archer,Kertvárosi Getto, Rick and Morty

(Gumball,Parkműsor,Gravity Falls, Avatar,Túl a kerítésen....)


Ezeket ismerem:

A sárga szörmedvények nem érdekelnek.

Bob Burgert,Amerikai Fatert,Family Guyt, Cleveland Showt,Happy 3 friends, Close Enoughot,Firka villát, Mr. Picklest,Furcsa Amcsik, Big mouth,Hungarikum,Futurama,Aqua Teen Hunger Force,Texas királyai,

Beavis and Butthead,Ren and Stimpy,

Ugly American,Daria



2020. júl. 29. 11:49
1 2
 11/12 angolora válasza:
100%
Hát nemtom hogy mitől lesz egy film felnőtteknek való.káromkodas erőszak gondolom de a Trónok harcát,Walking deadet próbáld ki azok tocsognak a vértől. Ha meg kurba anyázós sorit keresel abból én is csak annyit tudokint te de esetleg az Utolsó Műszak cimu filmet nézd meg abba kb minden mondatba van valami. Főleg angol nyelven ajánlom a komolyabb részeken egy gyengébb angoltudással percekig csak a fuckot fogod érteni D
2020. aug. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Inside job es kiabrandult kiralylany
2022. dec. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!