Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Létezik olyan horror film,...

Létezik olyan horror film, amelyikben az alábbi történik?

Figyelt kérdés

Szellem, démon vagy egyéb gonosz lény rávesz egy embert, hogy valamilyen vegyszert igyon és meghal az ember tőle.

Vagy valamilyen gonosz összezavarja az embert és ez miatt véletlenül iszik bele a vegyszerbe és meghal tőle.


Címeket kérek.



2020. júl. 29. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Bírom az ilyen kérdéseket.. Egyre gyakoribbak. Olyan is volt múltkor, hogy szellem fiatal lányokat gyilkolászik, van-e?.. De komolyan, ez valami fétish? Konkrétan ilyen film nemhiszem hogy létezik, báár amennyire telített a piac, zs kategóriás moziban be nem mutatott horrorokkal.. Biztos lehet találni ilyent is.
2020. júl. 30. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pár hete már tolja napi rendszerességgel, szerintem vagy 30-40 ilyen kérdés már van, én már simán nem is reagálok rá, max röhögök egyet ha véletlen valami hatalmas sületlenséget ír.
2020. júl. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy bírod őket. Én írtam ki őket mostanában.


Szeretem a tini horrorokat és amelyekben főleg lányok vannak.


Jó, hogy tudsz nevetni rajtuk.



Szerintem egy több éves kérdésben láttam, amikor egy lány kiírta, hogy egy horror film címét keresi. A kérdés leírásába azt írta, hogy "a csaj bemegy a fürdőbe, előkapja a Bleach-et, beleiszik és ettől meghal" Összekeverte valamivel, vagy szellem befolyása alatt állt.

Talán maximum három válasz érkezett a kérdésre. Az egyik válaszoló írta neki, hogy "nem kicsit pózer vagy" mert Bleach-nek nevezte a vegyszert.

Azért lehet megnézném ezt a horror filmet.



Meg az Odaát sorozatban volt olyan, hogy a démon rávette a férfit az erejével, hogy vegyszert igyon és meghalt tőle. És valahol horror sorozatnak hívják az Odaát-ot.

[link]

2020. júl. 30. 13:21
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Olyant is láttam, hogy a végéna csaj leszámol a gyilkossal, és nincs folytatás.. Nemtudom azt melyik eszes írta ki, de azon kiégtem
2020. júl. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ezt a kérdést én írtam ki és kissé hasonlít hozzá:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok_..

2020. júl. 30. 14:28
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Igen ezaz, és enyém ez első válasz. Amúgy ezekkel semmi gond, csak érdekelne hogy miért keresel konkrétan ilyen filmeket, hogy lány túlélő, vagy a gyilkos szellem méret itat, vagy csak fiatal lányokat öl, ilyesmi
2020. júl. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
mérget *
2020. júl. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!