Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért van az hogy megnézed...

Miért van az hogy megnézed egy sorozatot, és utána pár napig "szerelmes" vagyok adott szereplőkbe?

Figyelt kérdés
Úgy értem a "szerelmest" hogy pl. van egy szőke csaj benne, és utána 2 napig csak rágondolok, stb

2020. júl. 30. 00:49
 1/2 anonim ***** válasza:
92%

Ezzel nem vagy egyedul. Csak nalam nam par napig tart. Ha vmelyik szinesz nagyon megfog, mindig nezegetek videokat rola, interjukat vele,megnezek mas filmeket is amiben szerepel. Ez addig megy igy, mig ra nem kattanok egy masik sorozatra, es kezdodik minden elorol.

Mar azon is gondolkodtam, hogy ebben a pillanatban vajon hany ember gondol eppen az adott szineszte, szinesznore. Biztos vagyunk egy paran. 🙂

2020. júl. 30. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
14%

Azért mert még gyerek vagy, vagy esetleg gyerekes vagy

Nekem is tetszik Iszak Eszter, Mádai Vivien, meg Pásztor Anna is (feltéve ha épp Pásztor Annán nincs rajta semmi felesleges polgárpukkasztó kiegészitő) de azért szerelmes nem vagyok beléjük

2020. júl. 30. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!