Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki összefoglalná nekem mi...

Valaki összefoglalná nekem mi volt a vége ezeknek a sorozatoknak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Valaki aki nem rég látta vagy emlékszik még rá összefoglalná nekem mi történt az utolsó évadban\ utolsó részben?

Csinálok egy listát az ilyen sorozatoknak (és leirom mi volt a vége mindegyiknek) amiknek nagyon várom a folytatását de már alig emlékszem rá hogy mi volt benne és újra nézni meg nem akarom.

Pl nem rég jött ki a Nos4a2 második évada de már vagy egy éve láttam az elsőt és újra kellesz néznem, aminek nem sok értelme van de nem emlékszem kb semmire belőle. Ezért leírom nagyjából mi volt ezeknek a sorozatoknak a vége, mert mindig így járok.


A telhetetlen 1.évada:

Sabrina hátborzongató kalandjai 3.évadig jutottam:

Az A lista 1.évad:

Csecsebecsék 1.évad:


Utolsó 1vagy2 részben mi történt +ha történt valami érdekes.


Ezeknek nem emlémszem a végére. Ha valaki leírná nekem azt megköszönném.



2020. aug. 1. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:

A telhetetlen 1. évadának vége az lett, hogy ugye Patty-t elrabolja Stella Rose és Roxy. Stella Rose megakarta őt ölni, mert evvel akarta Stella Rose lehúzni Bobot. Mármint elakarta azt hitetni az emberekkel, hogy Bob ölte meg Pattyt, de Patty valahogy sikeresen megtudott szökni. Majd Christian küldött egy üzenetet Patty-nek Magnolia nevében, hogy találkozzanak. Ekkor Patty elment a találkára, és rájött, hogy Christian küldte az üzit, és nem Magnolia. Magnoliát ugye Christian "berakta" a csomagtartóba azt hiszem. Végül Patty megölte Christiant, mivel Christian felhúzta őt, elkezdte felsorolni, hogy Patty eddig miket tett, és na, Patty dühbe gurult. Majd Patty odahívta Bobot, és belökték Christian kocsiját a tóba. Azt hiszem kb. ez volt a vége, de rég láttam már én is. Pár dologra rákerestem neten, nehogy téves infót írjak. Szóval szerintem kb. pontosak a dolgok, amiket leírtam. És amúgy nem tudom mennyire érthető. :D


A Csecsebecséket is láttam, de meg nem mondom, hogy mi volt a vége. :D Nem emlékszem rá már én se.

2020. aug. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1.válaszoló

Kösziii teljesen érthető volt és jókat írtál :)

2020. aug. 1. 15:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!