Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Robert Downey Junior felbukkan...

Robert Downey Junior felbukkanhat még Vasemberként egy Marvel filmben?

Figyelt kérdés
Mégha cameo akkor is.

2020. aug. 2. 10:10
A kérdező szavazást indított:
Igen
Talán
Nem
Más ölti magára a páncélt
18 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem már nem fog!
2020. aug. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem max korábbi, már használt felvételekről vagy képekről. Nem tudom pontosan hogy vannak a jogi dolgok, de pl, ha Pókember nézegeti majd a laptopján a képeket és ott lesz Vasember köztük, az még belefér és így feltűnhet még.
2020. aug. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem hinném. Maximum valami visszaemlékezésben vagy flashbackben, esetleg úgy hogy csak a páncél látszik (úgy meg ugyebár nem kell hogy RDJ legyen benne).
2020. aug. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%

Remélem nem!

A vilag legrosszabb karaktere!

2020. aug. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Lezárták az ő sztorijá, megható volt meg minden, inkább kellemetlen, lenne ezek után visszahozni őt, max egy cameo erejéig.
2020. aug. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Igen! Olyan filmben már valószínűleg nem fogjuk látni ami a Végjáték után játszódik, de az új Feketeözvegy filmben még biztosan benne lesz. Egyébként a plakáton is fel van tüntetve a neve.
2020. aug. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
6os, igen a fekete özvegyben benne lesz de csak a polgárháborúban fel nem használt jelenetekből válogattak és azokat tették bele.
2020. aug. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!