Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Csókfülkének lesz harmadik...

A Csókfülkének lesz harmadik része? Lehet tudni valamit róla?

Figyelt kérdés

2020. aug. 3. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Úgy mondom, hogy én még életemben nem láttam vagy olvastam ezt, de nekem egyszer a face (tényleg nem tudom milyen kereső algoritmus alapján) de feldobta, hogy készül a harmadik rész🤷🏻‍♀️

(Előkészületi fázisban vannak, ami azt jelenti, hogy felvesznek 1 vagy több forgatókönyv írót, ő azt megcsinálja és ha a stúdiónak tetszik a forgatókönyv, onnan kezdik el keresni a színészeket, rendezőket, operatőröket, stb, tehát még akkor is lehet simán, hogy mégsem lesz film)

2020. aug. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Lesz 3. rész.
2020. aug. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

Én úgy tudom egyszerre forgatták a 2. és 3. részt, szóval a harmadik film nagy része meg van. Kaptunk már egy bejelentő videót is, hogy 2021-ben érkezik.


https://www.youtube.com/watch?v=iHDpTCp7K5o

2020. aug. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Annyira örülök,ha lesz folytatása 🙂

2020. aug. 3. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!