Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az útvesztő 1 című filmben a...

Az útvesztő 1 című filmben a fehér ruhás nő, aki videó felvételt küld az útvesztőből szabadultaknak, miért és hogy csinál úgy mintha lelőné magát?

Figyelt kérdés

2020. aug. 4. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én eleve azt nem értem hogy miért rakták őket az útvesztőbe. Ha a fő cél a zombi vírus ellenszerének megtalálása volt. Egyébként tetszett ez a trilógia de ezt tényleg nem értem
2020. aug. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az volt a filmekben, hogy az adrenalin (azt hiszem, már nem ma láttam) hozza ki belőlük elvileg az ellenszert, vagy legalábbis azokból, akik termelik. Így, hogy elzárták őket védve is vannak és kiderülhet az is, hogy kik alkalmasak arra, hogy ellenszert gyártsanak.


De egy biztos, ezt sokkal emberibb módon is meg lehetett volna oldani.


A kérdésre a válasz: Hogy miért csinál így, azt nem tudom, a hogyan: számítógépes trükk. Olyan trükk, amivel alapból a filmek is készülnek.

2020. aug. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az előttem válaszoló jól, mondta, számítógépes trükk. Az ok pedig szerintem az lehetett, hogy megbízzanak a VESZETT-ben.
2020. aug. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hmm..

#1 én is ezen gondolkoztam

#2 hát őő.. ez fura..

#3 hát, nem tudom. Én nem bíznék a veszettben attól hogy bezárnak egy helyre ahol jó eséllyel meghalok, és ahol a vezető fejbelövi magát

2020. aug. 5. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!