Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok emlékezetes jelenetek...

Tudnátok emlékezetes jeleneteket mondani az alábbi sorozatokból? (Sex education, riverdale, euphoria)

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon javasolja nekem ezeket a sorozatokat, engem viszont egyik sem érdekel igazán. Viszont a csajjal szeretek beszélgetni ugyh kellene pár emlékezetes jelenet hogy tudjak valamit mondani ha rákérdez. Pl( imádtam amikor ez összejött azzal, meg alig bírom elhinni h ez ezt csinálta)

2020. aug. 5. 00:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
De ne hazudj már neki. Nem tudom, hogy pali vagy-e vagy csaj, de ilyet nem illik. Akkor legalább kukants bele, attekergetve végignézed. Én paliként pl a sex educationt ímádom, és én is csak egy csaj miatt kezdtem el nézni. Legalább tegyél velük egy próbát.
2020. aug. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az erkölcs fehérlovagjainak válaszait inkább mellőzném. Ha nem tudsz válaszolni a kérdésre inkább ne is írj semmit.
2020. aug. 5. 08:02
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
hat pedig tess.. ha enyit nm tudsz megteni a noert akkor meg sem erdemled. az 1nek igaza van. amugy is az a emlekezetes jelenet ami neked tetszet nm masnak
2020. aug. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
most pontoz le nyugodtan, de nem erdemled meg ha enyi energiat sm vagy kepes belefektetni
2020. aug. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Majdnem egy órásak a részek rádásul ilyen érzelgős az egész, kizárt h én ezt végig tudjam nézni. Legyen már valakiben annyi betyárbecsület h segít.
2020. aug. 5. 10:28
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
A sex education érzelgős?😂😂
2020. aug. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor legyen már benned annyi betyárbecsület hogy megmondod a csajnak hogy nem nézed ezeket a sorozatokat. Inkább keress olyat amit mindketten néztek. Most milyen gáz lenne már hogy benyögsz valamit az egyik sorozatból a csaj visszakérdez te meg azt se tudod mi van. Úgyis kibukna előbb utóbb aztán meg az lenne hogy hazudsz egy ilyen kis dologban is. Akkor később mit várjon tőled?
2020. aug. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
73%

Ne vágd át!

A riverdale sorozat nagyon jó egyébként ha bele kezdenél ingyen fent van a sorozatbaráton az összes rész. Ha valaki meghív ingyenes. Engem is ugy hivtak meg

2020. aug. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!