Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a legerősebb a képregényes...

Ki a legerősebb a képregényes világban szerintetek?

Figyelt kérdés
Marvelt , dc-t ha nézünk, és hősöket, és gonoszokat egyaránt. Gyengeségeket is, ha nézünk. Pl .Supermannek a Kriptonit, az Ezüst utazónak a deszka, Galactusnak a bolygók stb.

2020. aug. 7. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Raven

Az én véleményem szerint ő a legerősebb. Meg is indoklom: ő igazából nagyon sok mindent tud csinálni az erejével, szinte bármire képes.

2020. aug. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dc-ben van isten figura presence néven és elvileg ő a legerősebb az univerzumban, utána Lucifer Morningstar. Amúgy a google a barátod, elég egyszerű megtalálni a listát.
2020. aug. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Batman
2020. aug. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én most csak Marvel oldalról tudok nyilatkozni.

Egyszer feltettem egy elméleti kérdést, miszerint ki maradna legtovább életben, ha összeeresztenénk az összes Marvel karaktert. Az egyik ismerősöm azt mondta, hogy az akinél éppen a végtelen kesztyű van.

Tehát ez a válaszom.

Egyébként a kesztyű nélkül vagy Marvel kapitány vagy Thor.

A DC-t nem igazán ismerem

2020. aug. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Tudom, hogy van lista a neten, de annyi listát láttam, youtube-on is, hogy kíváncsi vagyok itteni véleményekre is :)
2020. aug. 7. 20:53
 6/9 anonim ***** válasza:
#4 vagyok. Amúgy azt elfelejtettem mondani, hogy ez csak az én véleményem. Meg tudom, hogy nem ennyire egyszerű ez a kesztyűs dolog sem... :)
2020. aug. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

(egy másik válaszoló)

Ez a kesztyűs dolog azért is nehéz dolog (szerintem) mert pl Jean Grey, amikor ő a Sötét Főnix, akkor nagyon nagy ereje van. A kesztyűvel ugye csettinteni kell ahhoz, hogy igazán ütős legyen, persze anélkül is nagyon erős, hiszen külön-külön is lehet használni a köveket, de pl a Főnix ha belemászik a kesztyűt viselő fejébe, ergo irányítja, akkor az erejével addig leveszi róla a kesztyűt, mivel tárgyakat is mozgat, aztán megöli. Bár nem vagyok otthon a szuperhősökben teljesen, csak, amiket filmekből láttam, így nem merném azt mondani, hogy a Sötét Főnix a legerősebb, de ott lenne az élmezőnyben. Pusztán annyi a hátránya, hogy könnyen sebezhető.

2020. aug. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Marvel: Sue Storm

DC: Doctor psycho

2020. aug. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom az Égieket mégcsak megsebezni sem tudták a képregényekben . Kivéve mikor Odin megnött levágta valamelyik Égi kezét de azis eggyböl visszanött . Így én öket mondanám
2021. nov. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!