Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen animációs sorozatokat...

Milyen animációs sorozatokat ismertek gyerekeknek?

Figyelt kérdés

Azért ne legyen túl gyerekes, pl ilyenekre gondoltam: Avatar: Aang legendája, Korra legendája, A Sárkányherceg, Inazuma eleven.


Szóval nem Tűzoltó Sam-re gondoltam. :)


Fontos, hogy legyen története, és szerethetőek legyenek a karakterek.



2020. aug. 10. 11:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Gravity falls
2020. aug. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Fiúknak és lányoknak vegyesen, attól függően, hogy ki mit szeret:


Voltron: A legendás védelmező

Naruto

Hősakadémia

Inuyasha

Deltora Quest

Inami

Horseland – A lovasklub

Flipper és barátai

Sharon naplója

Csutak úrfi

Bibi Blocksberg

Bibi és Tina

Moby Dick és a Mu titka

Az icipici óriás

Mia és én

Mézga Aladár különös kalandjai

Vízcsepp Mester

Tsubasa kapitány

Slayers (meg a Slayers Try, stb)

Yu Yu Hakusho

D.I.C.E. - A mentőcsapat

Digimonok - Az új kaland

Digimonszelídítők

Dragon Ball

Az elsüllyedt világok

Elveszett világ


A 2 Avatar sorozat 4 elemes, harcolós mivoltához a Naruto meg a Vízcsepp Mester vannak a legközelebb.


A Tsubasa kapitány focis (bár én sose szerettem)


A Sárkányherceg fantasy mivoltjához meg talán a Deltora Quest, meg a Slayers állnak a legközelebb.


A legjobb sztoris a fentiek közül meg szerintem a Voltron: A legendás védelmező. :)

2020. aug. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Transformers: Prime (ha szereti a robotokat)
2020. aug. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ben 10 (több sorozat is van)

Generátor Rex

Tini Nindzsa Teknőcök (2012)

2020. aug. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Star Wars: A klónok háborúja (igen, van ezzel animációs sorozat is)

Star Wars: Lázadók (az előbbi folytatása)


A Transformers Prime folytatása meg Transformers: Robots in Disguise. Úgy emlékszek ehhez is van már szinkron.


Amúgy azok a rajzfilmek, amelyeken a mai 17-21 évesek felnőttek, szinte mind jók nagyobb gyerekeknek is.


Ha eszembe jut még valami, akkor még írok, Ha meg leírod, hogy miket szeret a gyereked (pl dínók, űrhajók, harc) a fentiekből tudok pontosabban ajánlani. :)

2020. aug. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Max Steel
2020. aug. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

SpongeBob, Scooby Doo, Tom & Jerry, Batman the animated series (ezt nem tudom hogy van magyarul), Gumball csodálatos világa (ezt már inkább nagyobbaknak), Gravity Falls, Kalandra fel!, Medvetesók, Tini Titánok harcra fel!, Bolondos Dallamok, Marvel hősök feltúrbózva (LEGO) (vagy lehet nem ez a címe, de valami hasonló), Flúgos futam, Nyuszipoly, Lármás család, Tündéri keresztszülők, Pindúr Pandúrok

Nekem ezek a kedvenceim. Bár mondjuk már nem vagyok kicsi, de még mindig szeretem a rajzfilmeket.

16/L

2020. aug. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Valójában a bátyja (15)vagyok, de még engem is megfog egy-két mesesorozat. Együtt szoktuk őket nézni, de amik most mennek a tévében, azok vállalhatatlanok, és semmitmondóak. Mikor kicsi voltam, sokkal értelmesebb mesék voltak.
2020. aug. 10. 15:44
 9/12 A kérdező kommentje:
Kérlek, csak olyanokat írjatok, aminek sztorija is van! (Nem egyrészes sztorikra gondolok, hanem valami összefüggőre, PL: Avatár: Aang legendája)
2020. aug. 10. 15:47
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nektek leginkább shounen animék lennének jók. Főleg hogy adott egy 15 éves fiú meg az x évvel kisebb testvére.


Naruto (Naruto: Shippuden) - Az animékre jellemzően arc-okból áll. Egy arc magába foglal x epizódot, amelyek szorosan kapcsolódnak egymáshoz. Ilyen pl a Chunin vizsga arc-ja, vagy az mikor Tsunadét keresik. A további történetekre hatással vannak, de mégis csoportosítva vannak. Kicsit olyan, mint pl mikor az Avatar: Aang legendájában a csapat elindul az Északi Víz Törzséhez, majd mikor ott végeztek, keresnek egy földidomár tanárt, stb. Nem egy dologról szól az egész, mint ahogy a Sárkányhercegben vitték a tojást (majd mikor kikelt, a kissárkányt), hanem így darabokra van osztva. A 2 Avatar sorozathoz hasonlóan itt is vannak elemek.


Hősakadémia - Nagyjából az vonatkozok rá, mint a Narutóra, csak nem szupererős nindzsás, hanem szuperhősös.


Deltora Quest - Van egy fő cél, amiért utazgatnak, és keresnek valamit. Fantasy.


Inuyasha - Itt is van egy fő cél. A Négy Lélek Ékkő darabjainak megszerzése.


Voltron: A legendás védelmező - A lényege, hogy a Galra birodalom nagy veszélyt jelent a világra, és főhőseink próbálják felvenni velük a harcot. Szerintem ez eléggé hasonlít a Sárkányhercegre, csak nem fantasy, hanem sci-fi. 2 fontosabb szereplő is félvér, aminek történet szempontjából elég nagy jelentősége van. Van benne akció, humor, dráma, minden. A végére már a főgonoszok indítékait is megérted, és átérzed a sorsukat...


Tranaformers: Prime - Ez az a Transformers sorozat, ami jobb mint a Bay féle filmek. Foglalkozik az emberekkel, a robotokkal, a történettel, a háború okaival, stb. Sztori szempontjából évadonként van egy fő szál.


Transformers: Robots in Disguise (2015) - A Prime folytatása. (Amúgy ebben az univerzumban játszódik a Mentőbotok is. Pl pár karakter feltűnik mindkét sorozatban, de a Mentőbotok inkább kisebbeknek való)


Moby Dick és a Mu titka - Ez kicsi epizódikus olyan értelemben, hogy gyűjtögetnek valamit, én minden rész egy ilyen kalandot tartalmaz. Viszont egész jó, mert azért mégis van egy fő cél. Van rendes eleje, közepe és vége.


Vízcsepp Mester - Kicsit Avatar feelingje van, de egy 15 évesnek nem tudom, mennyire tetszene.


Amiket nem tudok érdemlegesen kommentálni, de szerintem tetszhetnek egy 15 éves fiúnak, meg a kisebb testvérének is:

Star Wars: A klónok háborúja

Star Wars: Lázadók

Slayers

Yu Yu Hakusho

Az elsüllyedt világok

Tini Nindzsa Teknőcök (2012)

Elveszett világ

Godzilla (Godzilla: The Series)

2020. aug. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!